anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący na Allegro Lokalnie nie odebrał przesyłki paczkomatowej Inpost. Jaki koszt zwrotu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
LeMDaBoss
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Kupujący na Allegro Lokalnie nie odebrał przesyłki paczkomatowej z zakupionym towarem. Wymyślił, że w ten sposób wymusi na mnie zwrot towaru. Nie mam z tym problemu, bo towar chodliwy. Pytanie czy poniosę jakieś dodatkowe koszty tej nieodebranej przesyłki, która wraca do mnie? Jeśli tak, to jakie. Typ przesyłki to Allegro Inpost za 8.99. Czy za zwrot będę obciążony taką samą kwotą, czy jakąś inną? Chcę odliczyć od zwracanych kosztów produktu, by nie być stratnym ma transakcji. 

z góry dziękuję za pomoc. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
mdrogeria
#21 Demiurg#

@LeMDaBoss zwroty Inpost są bezpłatne .

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@LeMDaBoss  Nie, powrót jest darmowy 

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

O ile sprzedałeś jako osoba prywatna jak najbardziej możesz potrącić za wysłanie + opłata transakcyjna bo jest bezzwrotna 🙂 tyle że nie możesz tego zrobić z marszu, towar jest własnością kupującego i pierw poproś o pokrycie kosztu ponownej wysyłki a w przypadku braku zgody poinformuj że możesz ( nie musisz ) przyjmiesz towar ale odliczysz koszt wysyłki i opłatę !!!

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LeMDaBoss
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów