anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący na Licytacji Allegro Lokalnie prosi o odwołanie jego oferty kupna.

Tchort
#8 Zapaleniec#

Jak to zrobić? Aukcja kończy się dziś. Kupujący złożył najwyższą ofertę a ja  mam tylko możliwość zakończenia aukcji i żadnej innej opcji. Dzikuje za pomoc.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Na Al nie można zakończyć licytacji.Nie zapłaci przez 5 dni, co jest zarazem odstąpieniem od umowy.

oznacz moderatorów

Tchort
#8 Zapaleniec#

Zakonczy mogę. Nie mogę odwołać oferty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz zakończyć, jeżeli nie będziesz dalej wystawiał.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na Al nie można zakończyć licytacji

To też nieprawda 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

xyz96 przeczytaj jeszcze raz wszystko , pomyśl i napisz od nowa . sealed

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tu nie ma co się zastanawiać, na Lokalnie można zakończyć licytację przed czasem. 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tchort nie ma takiej możliwości . Kupujący nie zapłaci i oferta automatycznie wznowići się po 5 dniach 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Tchort Jeśli wiesz, że kupujący nie zapłaci i nie chcesz czekać 5 dni na wznowienie licytacji, wystaw przedmiot ponownie w nowym ogłoszeniu. Jednocześnie dopilnuj terminu wznowienia pierwszej licytacji i po wznowieniu zakończ ją natychmiast, przed złożeniem pierwszej oferty kupna.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Tchort możesz zakończyć licytacjęi ponownie ją wystawić jeśli masz potwierdzenie od kupujacego choćby w wiadomości e-mail . Klient to nieprzewidywalna instytucja , poproś kupujacego o oficjalne stanowisko w tej sprawie i jeśli takie Ci wyśle przeprowadź operację zakończenia i ponownego wystawienia .

oznacz moderatorów

Tchort
#8 Zapaleniec#

To jest kompletnie beznadziejne w AL. Kupujący rozmyśla się w ostaniej chwili jako nieodpowiedzialny człowiek a ja chciałbym na przykład sprzedać następnej osobie, która złożyla niższą ofertę i nie mam takiej możliwości. Mam potwierdzenie bo wysłał mi widaomość na AL, że prosi o odwołanie bo kupił gdzie indziej...

oznacz moderatorów

TOBI421
#11 Animator#

Poszukaj  tej osoby na allegro ,może coś wystawia i wtedy zadaj pytanie przez aukcję czy nie jest zainteresowany zakupem przedmiotu na allegro lokalnie. Albo poczekaj do końca może ktoś złoży wyższą ofertę.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Tchort ja Allegro Lokalnie omijam z jak najdalszej odległości i nawet nie patrzę w tamtą stronę. Jest bardziej nieprzewidywalne niż Koronawirus 🙂

oznacz moderatorów