anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę zapłacić za usługi Allegro

mariolakag
#7 Wielbiciel#

problem  w tym ze mam zaleglosci juz prawie 20 zl .

ale sprzedaje duzo i bedzie roslo.

cche zaplacic ale button zaplac nie dziala.

mam na koncie allegro kase zawsze jakas glownie z payu ale automatik nie pobieraja.

ale wyplacaja elegancko na konto.

biora za to prawie 8% to ogrom sumy.

nie chce miec klopotow w przyszlosci i chcialbym zaplacic zwlaszcza ze na koncie allegro znajduja sie srodki by to wykonac.

bo pisze ze zglosza mnie do windyfikacji jak nie zaplace skoro pobieraja 8% to sporo kasy ogrom bym stwierdzil to moga automatik sciagnac.

reszta wszysko fajnie dziala zero problemu nie liczac ze zniklo srodki i historia operacji ale da sie z tym sprzedawac.

wszelakie sugestie i odpowiedzi na ten temat mile widziane.

nie cche by z 17 zl zaleglosci po daniu do indyfikacji zrobilo sie miliard do zaplaty .

wiele w zyciu przezylem i wiele rozumie ale to mnie denerwuje jestem normalnym czlowiekiem i uczciwym .

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mariolakag jaką ocenę masz w szkole z języka polskiego ?

oznacz moderatorów

Leszeki1
#9 Pomysłodawca#

Dlatego zajął się sprzedażą.

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

to jest dramat

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@konto zamknięte Czytam i nie wierzę, ale pocieszam się, że to obcokrajowiec i świat staje się znośny. 

oznacz moderatorów

mariolakag
#7 Wielbiciel#

6

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mariolakag no fakt, trudno ogarnąć co napisałeś, ale na pewno nie płacisz tego ze środków zgromadzonych na koncie Allegro Finanse, tylko z własnego konta bankowego. Po kliknięciu "zapłać" powinny pojawić się dostępne metody płatności, ale dlaczego nie działa wie tylko Allegro.

oznacz moderatorów

mariolakag
#7 Wielbiciel#

jedynie ty mile odpowiedziales .

na allegro finanse sa kwoty i to nie male sa zgromadzone na payu .

naciskajac button zaplac wyskakuje blad win7 64 bit.

jestem znanym programista kag znam wszyskie jezyki programowania nie mam szkoly i nie jestem glupi ale jestem kulturalny i udciwy i nie wysmiewam sie z innyh a pisze jak pisze by szybciej napisac .

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

zjedz lepiej lekker banana

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@ACCURON nie ładnie tak mówić 

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

prosze przetlumaczyc slowo lekker 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mariolakag "jestem znanym programista kag znam wszyskie jezyki programowania" - i nie potrafisz sprawdzić w konsoli przeglądarki, na czym konkretnie się wykrzacza? Okay...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@mariolakag  Rozumiem że masz pieniądze,  płatność nie działa

Opisz to tutaj w pomocy Allegro, na pewno coś doradzą:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d

oznacz moderatorów

mariolakag
#7 Wielbiciel#

ten sam problem blad

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

To znaczy masz problem z komputerem  lub  z przegladarką (browser).

Taki znany programista na pewno sobie poradzi, może  czyszczenie cookies albo głupi restart wystarczy?

oznacz moderatorów

mariolakag
#7 Wielbiciel#

sprawa rozwiazana mam win 7 64 bit na innym kompie idzie placic i bulton dziala domyslam sie ze jakis dll brakuje gdzie przegladarka zawoluje jakas funkcje domyslam sie ze jakies kbk od mikrosoftu mi brakuje jakies naktulizacji 

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

pula

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mariolakag Takim chyba nie za dobrym programistą jesteś, skoro tylko się domyślasz.
Na testowym W7 x64 SP1 (i nic poza tym, żadnych "kbk(s) od mikrosoftu") wszystko działa normalnie, czy to na najnowszej wersji Firefoksa, czy też Vivaldiego.

PS Znany programista, który zna wszystkie języki programowania, nie przejmowałby się jakimiś drobnymi pokroju 17 zł, bo znani programiści to podobno zarabiają 15k/miesiąc😎

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów