anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zakupił towar a twierdzi że niczego nie zamawiał.

paw_brz
#7 Wielbiciel#

W związku z "zepsuciem" aukcji Lokalne 83119EC2-5EA2-4DAF-B3DA-EFE1744ABE42 przez "kupującego" [edycja] mam zaległość w stosunku do Allegro w wysokości 180,91zł. Jak mogę anulować w.w. kwotę w związku z brakiem transakcji?

Klient kategorycznie zaprzecza, że dokonał transakcji natomiast ja mam jego dane jako kupującego oraz nagranie rozmowy telefonicznej oraz obraźliwe sms-y.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Poproś Allegro o anulowanie tej opłaty tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Załacz jakiś dowód na rezygnację kupującego.

Na przyszłość - nie udostępniaj pobrania i odbioru osobistego, wtedy przy braku płatności z góry opłaty za transakcję nie będą naliczone.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@paw_brz nie on ma zaległości tylko Ty piszesz o opłacie którą Ci naliczyli 😞 allegro lokalnie to taki twór że nie ma prowizji tylko opłata za transakcję utrzymanie ogłoszenia 🙂 Spróbuj napisać allegro jak wspomina @xyz96 może Ci anulują jka będziesz miał dobre dowody 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

a może zamiast jęczeć użyjecie telefonu w innym celu niż pacanie na twarzoksiązce i dogadacie się bo twój kupujący też płacze na tym forum

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/kupuj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/kup-teraz-anulowanie-transakcji/m...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale numer, obaj są poszkodowani.!!!

oznacz moderatorów

paw_brz
#7 Wielbiciel#

Poszkodowany jestem ja, jako sprzedający. Nie dość, że zamknięto mi aukcję to jeszcze Allegro obciążyło mi konto kwotą ponad 180 zł.  O czym mowa w ogóle? Kupujący udostępnia konto komu chce albo miał włam. Proste. Jeżeli tak było to fakt, jesteśmy poszkodowani obaj przez Allegro, które zamiast zwrócić kasę i sprawy nie nakręcać, nie za bardzo garnie się do rozwiązania patowej sytuacji.  Dzwonione było. Kupujący rzucił słuchawką. Dobrze że chociaż pisze.... 

oznacz moderatorów