anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie płaci

Client:66966760
#1 Nowicjusz#

Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć w jaki sposób kupujący kupił mój przedmiot, a mimo to na moim koncie bankowym ani rachunku allegro nie ma nawet złotówki, sprzedałem wirtualne przedmioty w grze CS GO o wartości 900zł, da się coś z tym jeszcze zrobić?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:66966760  Co- wysłałeś, a nie poczekałeś na zakończenie płatności? No to nie dobrze.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:66966760   Jeśli nie masz wpłaty  to znaczy  że  nikt nie kupił.  Na  Allegro  transakcja jest  ważna  jeśli  kupujący zapłaci.  Jeśli nie  zapłacił,  to nic się nie stało.

Po 5  dniach  oczekiwania na wpłatę  Allegro  automatycznie ponowi  aukcję.  Uważaj na to żebyś miał jeszcze przedmiot bo  niejednego już tym zaskoczyli

 

ps.  jeśli  już wysłałeś przedmiot  no to wtopa.  Ale jeśli  po 5 dniach  ktoś  inny zapłaci  zgodnie z tym co napisałem,  to nie  tylko będziesz musiał oddać pieniądze  to jeszcze  opłatę za  sprzedaż  zapłacisz

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@br.  On sprzedał przedmioty do gry i wysłał pocztą elektroniczną po zakupie. Bardzo częste przekręty tego typu. Teoretycznie nie do odzyskania.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@pulkownik66  A gdzie pisze  generał? Kiedy napisze?

Pozdr.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@br.  Generała ni ma i na razie nie bydzie, pogodziłem się z tym tezeuszem - korfaneuszem i dalej do boju🤣

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

OK,  To jest  bardzo słuszna opcja 😁 👍

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:66966760   Qrka wodna...  oczywiście  drobna pomyłka  a  raczej niedopatrzenie,  transakcja jest  ważna  po zapłaceniu  tylko na  Allegro Lokalne.  Na  tradycyjnym  Allegro  wszystko jest po staremu,  transakcja  jest  zawarta w momencie kliknięcia "Kupuję i płacę"

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:66966760 Na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni na zapłatę od momentu gdy rozpocznie płatność z góry po wygranej licytacji lub po kliknięciu kup teraz. Z moich informacji wynika, że w przypadku Twojej transakcji, kupujący nie opłacił jeszcze tego zamówienia, więc nie powienneś wysyłać mu tego produktu.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:66966760  Sprzedaż na allegro to też w pewnym sensie gra musisz opracować własną strategię by pokonać tego potwora

oznacz moderatorów