anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie zapłacił

Carmaccus
#8 Zapaleniec#

Kupujący kupił przedmiot I nie zapłacił, czy da się nie kupiony przez niego przedmiot przywrócić z powrotem na sprzedaż bo blokuje mi on możliwość sprzedania.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli minęło 7 dni od zakupu, wystąp o zwrot prowizji i wystaw przedmiot ponownie.

oznacz moderatorów

Carmaccus
#8 Zapaleniec#

No właśnie o to chodzi że mam teraz czekać 7 dni? Nie da się tego anulować jakoś I wystawić przedmiot jeszcze raz ? Będę teraz zblokowany na 7 dni ? W tym czasie może już bym to sprzedał 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Zgodnie z regulaminem kupujący ma 7 dni na wpłatę, więc wypada poczekać. Jeśli jednak wiesz na pewno, że nie zapłaci, bo na przykład Cię o tym poinformował, wystaw już teraz.

oznacz moderatorów

Carmaccus
#8 Zapaleniec#

A jak to zrobić na tym allegro lokalnie bo nie ma tam praktycznie żadnych opcji

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na Lokalnie tego nie zrobisz. Trzeba od nowa wystawić ogłoszenie.

oznacz moderatorów

Carmaccus
#8 Zapaleniec#

Aha Fajnie dzięki, to allegro lokalnie to porażka na każdym kroku z tego co doświadczam

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Carmaccus Zobacz jeszcze to, bo na początku nie wspomniałeś, że chodzi o Lokalnie;

5.2.Transakcje dokonane w ramach Ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” są zawarte z momentem:

  1. a) w przypadku zapłaty ceny za pośrednictwem metod płatności określonych w art. 5.7. zdanie drugie Regulaminu: uiszczenia ceny zakupu przez Kupującego; w przypadku niedokonania płatności przez 5 dni od dnia transakcji – z jakiejkolwiek przyczyny – nie dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży w ramach danej Oferty Allegro Lokalnie; dane Ogłoszenie z opcją „Kup Teraz” zostaje ponownie opublikowane na czas, który pozostał do momentu wygaśnięcia Ogłoszenia w momencie skorzystania z opcji „Kup Teraz”;

Przeczytaj cały regulamin; https://allegro.pl/regulamin/pl/zalacznik-13

oznacz moderatorów

Carmaccus
#8 Zapaleniec#

ok dzięki, co nie zmienia faktu że i tak jestem 5 dni w postoju i nie będę miał możliwości żeby sprzedać przedmiot

oznacz moderatorów

acc65
#7 Wielbiciel#

Przepraszam, że się wtrącam, ale mam właśnie taki przypadek.

W którym artykule znajduje się ten fragment powyżej wypowiedzi - "...dane Ogłoszenie z opcją „Kup Teraz” zostaje ponownie opublikowane na czas, który pozostał do momentu wygaśnięcia Ogłoszenia w momencie skorzystania z opcji „Kup Teraz”?

oznacz moderatorów