anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący otrzymał zwrot wpłaty z Allegro Protect, co teraz?

Schmeterlling
#7 Wielbiciel#

Witam proszę o pomoc zostałam oszukana osoba kupująca wyłudziła pieniądze od allegro bo nie miałam powiadomień żadnych o dyskusji a sprzedałam tej osobie telefon w stanie idealnym . Co mogę zrobić ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie to teraz nie wiemy co chcesz wyjaśnić, tu masz kontakt do Allegro:https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Schmeterlling przede wszystkim powstrzymałabym się od oskarżania kupującego. 
Problem z otrzymanym produktem zgłosił 11 kwietnia, nigdy nie otrzymał od Ciebie odpowiedzi, a obowiązkiem sprzedającego jest odpowiedź w dyskusji w ciągu 24h. 
Zgłosił reklamację, sprzedający (nawet jeśli jest osobną prywatną) ma obowiązek ją rozpatrzyć, a jeśli kupujący nie otrzyma decyzji reklamacyjnej w ciągu 14 dni, to reklamacja automatycznie zostaje uznana. 
Widzę, że prowadzisz z nami już korespondencję na ten temat, więc poczekaj proszę na decyzję w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

przełknąć.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Schmeterlling  "Co mogę zrobić ?"

Na początek sprawdź  i zmień sobie ustawienia na koncie Allegro bo znowu nie dostaniesz powiadomień jeśli napiszą do ciebie na przykład przez Centrum Wiadomości.

Sprawdź też czy masz powiadomiena o nowej poczcie mail, powinien być sygnał podobnie jak przy otrzymanym sms.

oznacz moderatorów