anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący prosi o warunki dostawy

talent89
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie dot. Allegro Lokalnie - czy za każdym razem gdy kupujący zamówi u mnie więcej niż jedną rzecz będę dostawał powiadomienie o ustaleniu warunków dostawy? 

I dlaczego po wybraniu warunków dostaje komunikat: "zawartość zamówienia uległa zmianie - poczekaj aż kupujący ponownie poprosi o warunki dostawy"? 

Czy da się ustawić jakieś domyślne warunki dla wszystkich zamówień? Zawsze wysyłam wszystko razem w jednej paczce a te komunikaty wprowadzają kupujących w niepewność, nie chce żeby je otrzymywali. 

A jeśli się nie da - czy mogę w opisie ogłoszenia dodać informacje o tym że wszystko zostaje wysłane razem i należy poczekać na zatwierdzenie warunków dostawy które jest tylko formalnością? 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tak, niestety za każdym razem.

Zawartość uległa zmianie , bo coś się zmieniło. Mogło się coś sprzedać lub kupujący próbuje coś dodać / odjąć z zamówienia.

Nie da się automatycznie nic tam ustawić.

W opisie tam możesz pisać co chcą ale i tak nie czytają. Raz dodałam, ze po wylicytowaniu znaczków mogę wystawić jedną łączoną ofertę KUP TERAZ za wylicytowaną kwotę. Efekt - a wysyłałam 6 paczek w tym samym czasie tej samej klientce, każda była najmniejszą kopertą:) Bo wolałam nie ryzykować połączenia tego bez jej zgody, żeby za 2 lata się nie obudziła z dyskusją o braku numeru paczki:)

oznacz moderatorów

talent89
#7 Wielbiciel#

Dzięki Ci za odpowiedź dobra kobieto 🙏

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

On akceptuje tam, ponieważ tam jest opcja że możecie sami ustalić warunki i rodzaj dostawy, na AL.

oznacz moderatorów

talent89
#7 Wielbiciel#

A czy można wyłączyć tą opcję? Nie chcę nic ustalać, chce żeby było tak jak ja ustalę. 

oznacz moderatorów