anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący przesłał na reklamację inny produkt, niż ten który otrzymał, co zrobić?

Client:42422039
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie sprzedałem laptopa z nieoryginalnym zasilaczem ze zmiana natężenia prądu. Laptop dzialal na zasilaczu 20v kupujący zapłacił ja wysłałem towar laptopa po tyg kupujący się odzywa ze laptop nie działa oczywiście oderbralem wadliwego laptopa … co się okazuje kupujący przestawił zasilacz na 24v i najprawdopodobniej uszkodził go z własnej winy . A najważniejsza rzecz   jest taka ze wysłany  został laptop z 8 gb ramu a wrócił z 4 gb ramu ?? Co mam zrobić w takiej sytuacji … może ktoś mi pomoże ? Allegro ma sprzedającego dalego gdzieś … a laptop nie działa … oczywiście to nie są olbrzymie pieniądze … ale chodzi o fakt sprzedającego ze to oszustwo … a może klijent miał takiego uszkodzonego i zostały powymienine podzespoły ram już został podmieniony . A laptop do końca dzilał na 100 % 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42422039 Cześć. Przykro mi, że doszło do takiej sytuacji 😞 Widzę, że w dyskusji przesłałeś dowody w sprawie. Poproszę Cię teraz o chwilę cierpliwości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz pewność a i dowody przedstaw w dyskusji, nie może sobie kupujący wymieniać podmieniać i psuć a jak tak chce robić to niech nie odsyła.

oznacz moderatorów

Client:42422039
#7 Wielbiciel#

Mam zdjęcie laptopa przed sprzedażą gdzie widać na uruchomionym laptopie 8gb a po odebraniu insprzwdzenou zawartości jest wsadzony 4gb ramu . Co do zasilacza to ewidentne na zdjęciu widać ze był przestawiony na 24v a ( z kad pewność ze sam się nie przełączył na 24 … ) ponieważ bardzo ale to bardzo ciężko się go przełącza i trzeba było by go przerzucić o 2 żabki a to jest nie możliwe a laptop był zapakowany szczelnie ….zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz kupujący zgłosił nie zgodność z opisem tydz po odebraniu Przesylki …. No może nie miał czasu … ale teoche mi tu śmierdzi … od początku miał jakieś zastrzeżenia do aukcji ze laptop nie działa i takie tam … odrazu mu odpisałem ze to co napisałem w opisie tak oczywiście jest nic nie skłamałem …. Na to on odpisał ze laptop nie działa .. ze nawet był w sklepie inkupił oryginalny zasilacz i na nim tez nie działa … to czemu zmieniał napięcie na starym ??  

oznacz moderatorów