anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący przesłał uszkodzony produkt i nie przyznaje się do winy, co mogę zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
milka_mi1
#7 Wielbiciel#

kupujacy kupil zasilacz od tv i  uszkodzil go wyrwal gniazdo otworzyl dyskusje i sie nie przyznaje i zamknol idyskusje  jak zglosic do alegro oszusta

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
pinsplash
#21 Demiurg#

@milka_mi1 Zamknął dyskusję czy oznaczył jako nierozwiązaną? Wystawił negatyw? Oglądałeś ten zasilacz osobiście czy tylko zdjęcia? Możesz zgłosić przez kontakt

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
milka_mi1
#7 Wielbiciel#

zanin zamknoł dyskusje wysłalem zdjecia uszkodzonego wyrwanego gniazda napisał ze ja go wyrwałem i zamknoł dyskusje

oznacz moderatorów
aragil
#15 Entuzjasta#
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@milka_mi1 skonsultowałam Twoją sprawę z działem prawnym, jednak jest ona skomplikowana, ponieważ to była reklamacja, prawda? A przez to, że Kupujący wysłał ten zwrot za pobraniem to Ty nie miałeś możliwości jej odrzucić lub np. zaproponować wymiany lub naprawy. Jeśli więc nie doszło do rozpatrzenia reklamacji i odstąpienia od umowy to towar nadal należy do Kupującego, a środki do Sprzedającego. Jeśli reklamacja zostanie odrzucona to oczywiście możesz żądać zwrotu środków i odesłać towar do Klienta choć w tym momencie to będzie trudne, dlatego ostatecznie może to rozstrzygnąć tylko sąd. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Paint_Box
#12 Orędownik#

@milka_mi1Nie nazywaj nikogo oszustem bez wyroku sądu, bo narażasz się na odpowiedzialność karną. Nie chce się przyznać, ponieważ być może nie on uszkodził, tylko otrzymał rzecz uszkodzoną. Po zamknięciu Dyskusji kupujący może wystąpić z wnioskiem o zwrot wpłaty z Programu Ochrony Kupujących i jeśli zwrot otrzyma, Allegro może żądać od Ciebie zwrotu kosztów. Wszystko zależy od treści Dyskusji. Jeżeli nie oddasz pieniędzy, Allegro może zablokować Ci konto i wszystkie konta powiązane, znajomych, rodziny itp.

oznacz moderatorów