anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący złożył rekalmację, czy ma rację?

Dzony4M
#3 Debiutant#

Witam,

sprzedałem telefon, kupujący zauważył martwy piksel, domaga się zwrotu.

Przyznam się ze faktycznie nie zauważyłem tego i nie napisałem w ogłoszeniu

Tak mi napisał cyt: Jakiego stanu? Dałem tyle tylko dlatego że jest porysowany o wypalonym pixelu nie było mowy a to jest wada ukryta,zgodnie z regulaminem Allegro mam prawo do zwrotu lub skorzystania z programu ochrony kupujących,nie dam tyle za telefon z wadliwym wyświetlaczem...Chcę go zwrócić,naprawa lcd jest nieopłacalna...Nawet jeśli miałby zostać u mnie to nie za te pieniądze,gdybym wiedział o tym uszkodzeniu lcd nawet bym go nie chciał...Chcę go zwrócić w trybie natychmiastowym albo zwrot kwoty conajmniej 300zł za wadę ukrytą w przeciwnym razie zgłaszam to do ochrony kupujących Allegro...

Czy ma racje?

Resized_20220120_151600.jpeg

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Dzony4M oczywiście ma rację , jeśli uważasz ,że roszczenie klienta / 300zł / jest zbyt wygórowane to musisz się zgodzić na zwrot i pokrycie wszystkich kosztów jakie poniósł . Allegro zwróci mu z POK , a Tobie doliczy do rachunku .

oznacz moderatorów

Dzony4M
#3 Debiutant#

Dziekuje za odpowiedz, Transakcja odbywała sie przez allegro lokalnie jak wyglada zwrot?

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Odsyła na adresj jaki mu podasz  ,a Ty zwracasz kasę na konto jakie poda . Na Lokalnie nie ma systemowych zwrotów .

oznacz moderatorów

Dzony4M
#3 Debiutant#

Bardzo Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

oznacz moderatorów