anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący z allegro lokalnie nie zapłacił za przedmiot. Co dalej?

remikotorun
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, dzisiaj kupujący z allegro lokalnie klikną kup teraz, ale nie zapłacił. Oferta została zakończona. Jest możliwość anulowania transakcji i ponowne wykorzystanie towaru?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

KOLEGA53241
#7 Wielbiciel#

Siemasz, bodajże jeśli w ciagu 5 dni kupujący nie zapłaci to transakcja zostanie anulowana i twoje ogłoszenie wróci. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@remikotorun Dokładnie tak jak napisał @KOLEGA53241 

oznacz moderatorów

remikotorun
#8 Zapaleniec#

Prowizji mi nie pobierze? W poniedziałek (23:59) kończy mi się promocja (0zł za wystawienie przez kup teraz).

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@remikotorun Na Lokalnie prowizja jest naliczana w chwili zapłaty lub w momencie wyboru przez kupującego pobrania, albo odbioru osobistego. Samo kliknięcie Kup teraz nie powoduje naliczenia opłat. Nieopłacone ogłoszenia wznawiają się po pięciu dniach, a umowa jest automatycznie rozwiązywana. O jakiej promocji piszesz? Na Lokalnie nie ma opłat za wystawianie.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

iwka141
#1 Nowicjusz#

Witam, ja mam zapytanie. Ponieważ kupujacy kupił przedmiot za ,,kup teraz,, , ale nie wiem, gdzie mogę sprawdzić, że ta wpłata została dokonana ?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@iwka141   Zaloguj się na Allegro zwykłe, nie te lokalne, następnie > Moja  sprzedaż > Allegro Finanse > Środki i historia...

oznacz moderatorów

MPA2k
#1 Nowicjusz#

Te 5 dni na zapłatę to kpina jakaś jest ,goście regularnie i bezkarnie  blokują cudze  aukcje

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Takie to uroki allegro lokalnie

oznacz moderatorów

Client:63358141
#8 Zapaleniec#

dokładnie, takich blokujących powinno się zablokować

oznacz moderatorów