anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zakupił towar ale w jakiś inny sposób

Marek_1227
#7 Wielbiciel#

Witam mam pytanie. Wystawilem przedmiot na allegro lokalnie z opcją kup teraz. Ktoś nie mogę zakupić przedmiotu ponieważ był potrzebny mój e-mail więc podałem. Następnie przyszedł do mnie e-mail z opcją potwierdzenia dostawy. O co chodzi wcześnie miałem powiadomienia że kupujący zorpoczol zakup i kupujący zapłacił za towar. A teraz jakaś dziwna sytuacja.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Marek_1227 to jest wyłudzenie, masz komunikat na allegro na żółto !!!!

gtggt.png

Nie wysyłaj, jak się zalogowałeś z maila to blokuj konto bankowe bo Ci wyczyszczą, skanuj urządzenia i zmieniaj wszędzie hasła 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Marek_1227
#7 Wielbiciel#

Nie mam danych logowania do banku na komputerze ani telefonie. Na e-mail ciężko będzie się włamać bez fizycznego klucza i dodatkowego kodu z aplikacji. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Marek_1227 bardziej chodziło mi o zalogowanie się z linka w mailu który dostałeś na konto bankowe ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Marek_1227
#7 Wielbiciel#
Nie klikałem w link z e-maila tylko odczytałem sam e-mail po czym go usunąłem
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Posprawdzaj czy wszystko Ok ale uważaj na takie maile, zapytania i że niby opłacił, kupujący ma wszystko podane  w ofercie i może zapalacic przez Allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Marek_1227 to nie ma problemu, na przyszłość w zakupach nic się nie zmieniło, i masz maila o zakupie od allegro, nic nie trzeba potwierdzać, odbierać,  sprawdzasz kasę tu https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ jak jest to wysyłasz 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Marek_1227
#7 Wielbiciel#
Dzięki za pomoc. Wszystko ok
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Bo to sciema, próbują wyłudzić kasę, nie podawaj swojego adresu e-mail żadnym rzekomym kupującym. Gdy użytkownik będzie chciał kupić to zrobi to przez Allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Marek_1227 To jest próba oszustwa, jak kliknąłeś w link z maila to uważaj możesz stracić kasę, posprawdzaj wszystko.

oznacz moderatorów

Marek_1227
#7 Wielbiciel#

Nie klikałem tylko odczytałem e-mail jednak opcji potwierdź nie kliknołem.

oznacz moderatorów