anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zrobił zwrot ale odesłał czesc z innymi numerami

Auto-Gold2
#1 Nowicjusz#

Kupujący zgłosił zwrot przed upływem 14 dni i po dłuższym czasie odesłał część. Paczka dziś do mnie wróciła . Po dokładnym sprawdzeniu okazuje się ze główny nr się zgadza ale wszystkie poboczne numery się nie zgadzają i są inne niż te na mojej części ( sprawdziłem ze zdjęciem z aukcji ). I co mogę z tym zrobić proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@Auto-Gold2 poprosić o odebranie nie Twojego produktu i odesłanie prawidłowego 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Auto-Gold2 poinformuj kupującego. A jaki był powód zwrotu. Może błędnie wysłałeś 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podmienił? masz dowód to napisz żeby odesłał te które zakupił bo powiadomisz organy.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Auto-Gold2 Poproś kupującego o odesłanie właściwego towaru i odbiór swojej własności. 
Zakładam oczywiście, że jesteś w 100% pewien wysłania tego co miałeś na aukcji i nie doszło do żadnej pomyłki. 

Jeśli kupujący będzie udawał greka to poinformuj go, że zgłosisz na policji podejrzenie popełnienia przestępstwa z art. 286 KK.

Jako ciekawostkę wkleję ten link:

https://www.kryminalki.pl/artykul/16042,po-awarii-monitora-zamowil-identyczny-i-zareklamowal-go-odsy...

oznacz moderatorów