anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujacy prosi o ponowne wystawienie przedmiotu bo nie mógł dokonać wpłaty. Co zrobić?

zozo87
#8 Zapaleniec#

Kupujacy kupil przedmiot, moje ogloszenie jest zakończone, pan twierdzi ze kupil i nie mogl dokonac wplaty i pyta czy moge ponownie wystawic przedmiot. Mam to uczynić? W wystawionym przefmiocie na dole jest napisane " czy chcesz wystawić ponownie przedmiot?" A obok i to juz mogę kliknąć " wystaw podobne". Co zrobić

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@zozo87 powiedz żeby za 30 minut, zaznaczył, anulował płatność i ponowił 🙂 Nie ma potrzeby ponownie wystawiać i płacić prowizji dwa razy 🙂

  • Jeśli transakcja ma status Anulowana, a pieniądze nie zostały pobrane z Twojego rachunku bankowego, możesz ponownie zlecić wpłatę. W tym celu przejdź do zakładki Kupione i skorzystaj z przycisku [ponów płatność] przy nieopłaconym zamówieniu.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

zozo87
#8 Zapaleniec#

Tyle ze to jest allegro lokalnie, mam to znaczenie? I to juz mialo miejsce kilka godz temu.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@zozo87 to trzeba było dać w odpowiedniej kategorii zapytanie 😞  nie kupuje tam to nie pomogę 😞

Ale jak nie oplłcił to nie pobiera prowizji więc możesz ponownie wystawić,  czy da się ponowić płatność to nie powiem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@zozo87 A jaki rodzaj ogłoszenia to był?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@zozo87 Nic nie wystawiaj ponownie - podaj mu numer swojego konta do wpłaty. Zapłaci, otrzymasz pieniądze i wyślesz towar. Nie ma obowiązku płacenia przez Allegro, można płacić bezpośrednio na konto. W takiej sytuacji nie zapłacisz nawet prowizji od sprzedaży, bo ona jest naliczana tylko po wpłacie przez Allegro.

oznacz moderatorów

zozo87
#8 Zapaleniec#

Pan kupil przez allegro, ktore pobralo prowizje. Ogłoszenie sprzedaży karty graficznej. Nie wystawilem ponownie, jakos ogarna. Dzięki za podpowiedzi i chęci.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów