anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kupujacy zaplacil i zamowil towar ktorego juz nie mam

MAMY ROZWIĄZANIE!
cumulus78
#1 Nowicjusz#

Dzien dobry,

 

Zapomnialem ze przedmiotu (9b96b26a-98a2-460f-b93f-7d440dc828a9) juz nie mam na stanie a kupujacy (104214748) wplacil za niego pieniadze i zamowil go i czeka na wysylke. Panstwo dodatkowo obciazyliscie mnie oplata za transakcje.  Na koncie allegro nie mam jednak wciaz widocznych pieniedzy za nia. Jak moge to odkrecic?

 

Wojciech Chmura

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

A skąd wiesz że zapłacił skoro nie masz środków: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

jeżeli będą tu środki to musisz je wypłacić na swoje konto bankowe, następnie kontaktujesz się z kupującym i oddajesz mu na jego konto bankowe a o zwrot prowizji piszesz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów
cumulus78
#1 Nowicjusz#

super. wszystko jasne. bardzo dziekuje za wyjasnienie:) pierwszy raz sie z tym spotkalem. 

oznacz moderatorów
cumulus78
#1 Nowicjusz#

i dzieki za podrzucenie linkow, dzieki ktorym od razu sie zorientowalem w sytuacji 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cumulus78 Cieszę się, że udało nam się pomóc i gdybyś miał jeszcze jakiekolowiek wątpliwości, pisz śmiało 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
cumulus78
#1 Nowicjusz#

dzieki, tak bedzie:) 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cumulus78 Środki z tej sprzedaży znajdziesz w zakładce Środki i historia operacji. Aby je wypłacić, musisz zweryfikować swoje konto do wypłat tutaj, a w tym artykule znajdziesz dokładną instrukcję jak to zrobić krok po kroku. 

W przypadku Allegro Lokalnie nie ma możliwości zwrotu przez nasz system, dlatego tak jak napisał @LEW433, musisz wypłacić pieniądze na swój rachunek, a następnie wykonać zwrot dla Kupującego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
cumulus78
#1 Nowicjusz#

dzieki za pomoc i wyjasnienie!:)

oznacz moderatorów