anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista licytujących

MAMY ROZWIĄZANIE!
-Lith-
#9 Pomysłodawca#

Witam,

nie chcę przynudzać - w skrócie wystawiłem licytację na Allegro Lokalnie, ale właśnie dostałem wiadomość, że Pani się "pomyliło" i zalicytowała wyżej niż chciała. Czy jest jakiś sposób, żeby skontaktować się z drugim z licytujących i z nim uzgodnić sprzedaż (wygrał w końcu jakby walkowerem), czy trzeba całą zabawę zaczynać od nowa?

Pozdrawiam!

-Lith-

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kostas11
#21 Demiurg#

@-Lith- Licytacje w Allegro Lokalnie są wiążące, dlatego nie ma możliwości odwołania ewentualnych ofert kupna. Jeśli w licytacji zostaną złożone oferty kupna, to po jej zakończeniu wygra najwyższa oferta.

Jeśli kupujący, który wygrał licytację nie zapłaci za przedmiot przez Allegro Finanse, wtedy transakcję uznamy za nieważną po 5 dniach od daty jej wygrania. Po zakończeniu oferty, skontaktuj się z klientem w celu ustalenia szczegółów finalizacji zamówienia.

Wychodzi na to że musisz poczekać i wystawić ponownie 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
-Lith-
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź. 

A więc w skrócie - do bani 😕 W ten sposób nierzetelny kupujący - czy wręcz "trolle" - mogą skutecznie sabotować sprzedaż.

Gdybym wiedział, kto również licytował, mógłbym skontaktować się z nimi i ominąć ten problem. O ile się nie mylę, kiedyś na "pełnokrwistym" Allegro była taka możliwość.

Pozdrawiam

Lith

oznacz moderatorów