anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mail o zapłacie prowizji.

ArtMag2
#7 Wielbiciel#

Dziś otrzymałem żenujący mail, że jakoby zalegam z zapłatą prowizji. Nic nie zalegam i nic nie zapłacę. Chyba, że przekroczę kwotę prowizji w wysokości 10PLN i wtedy zrobię przelew. Jednak pojawia się pytanie o kondycję finansową Allegro: może jest tak zła, że trzeba walczyć nawet o 8PLN?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@ArtMag2 Sprawdź, jak nie opłacisz to zablokują pewnie konto a co dalej?: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

oznacz moderatorów

ArtMag2
#7 Wielbiciel#

Odpowiedź nie na temat, pewnie stworzona przez bota. Płatność prowizyjna następowała zawsze po przekroczeniu 10PLN. To nie zmieniało się od przynajmniej 2006r. Po przekroczeniu tego pułapu zawsze pojawia się informacja na początku miesiąca. Powyższe zasady nie zmieniły się poprzez żadne nowe zmiany w regulaminie. Zawsze możemy się porozumiewać poprzez UOKiK lub informacje giełdowe. I lepiej żeby na moje spostrzeżenia odpowiadal ktoś kompetentny a nie appka lub coś w tym stylu. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ArtMag2 informacja o konieczności uregulowania rachunku to opłata za obsługę transakcji na Allegro Lokalnie. Dokładnie sprzedaż w tej i tej ofercie

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

perzykT
#7 Wielbiciel#

Witam,

Dlaczego mam płacić za sprzedaż, skoro żadnej rzeczy nie sprzedawałem na Allegro Lokalnie. W ostatnim czasie dokonałem jedynie zakupów na Allegro lokalnie. 

Jeśli jest coś co mi umknęło to proszę o jakiś konkret dotyczący tej transakcji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@perzykT naliczenie na Twoim koncie dotyczy sprzedaży w ofercie nr 529d0590-c5f0-41d8-8276-2217a96d8369, naliczenie pochodzi z 23.03.2021. 
Możesz to sprawdzić w tej zakładce

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

perzykT
#7 Wielbiciel#

Mam do zapłacenia 8,24 zł, ale nie mam pojęcia za co jest ta opłata. Gdzie to mogę sprawdzić ?

oznacz moderatorów