anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam aktywne PayU a Przelew24 w trakcie weryfikacji już od kilku miesięcy.

maja7602
#7 Wielbiciel#

Jak mogę odzyskać pieniądze? Sugerowane 1,01zł zapłaciłam kilka miesięcy temu, wysłałam też scan dowodu osob. a pieniędzy nie mogę odzyskać.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@maja7602 To niemal standard przy tym operatorze, a powinno się to zamknąć w pięciu dniach. Masz jakąś informację o brakach lub niezgodnościach? Pomyśl, dlaczego nie masz. Ktoś tu pisał ze dwa tygodnie temu, że czeka od kwietnia, choć wszystkie dane zgodne. Po upublicznieniu sprawy na forum nagle wypłaty mu odblokowano, może i Tobie odblokują. W przeciwnym razie składaj reklamację tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2...

oznacz moderatorów

maja7602
#7 Wielbiciel#

Super!!! Dziękuję za informację i linka. Poczekam kilka dni jak nic się nie zadzieje to złożę reklamację.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@maja7602 Może któryś z moderatorów spojrzy:Screenshot_2020-12-28 Jakim prawem allegro umozliwia sprzedajacym blokowanie klientow (1).png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie spojrzy. Jeszce nie zrozumiałeś, że wklejasz obrazek, zamiast aktywnie wywoływać po nickach? W sumie nie dziwię się. Możesz tego też nie rozumieć, jak wielu innych rzeczy.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maja7602 minął już rok od tamtej próby aktywacji. Proszę skontaktuj się z nami przez ten formularz.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów