anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam aktywne wypłaty, a nie moę wypłacić środków, dlaczego?

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Payu mam zweryfikowane a wyskakuje mi błąd „

Spróbuj ponownie później. ” Mam już ten problem od kilku dni . Potrzebuje tych pieniędzy na opłacenie towaru a nie mogę ich wypłacić . Pomocy!

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ChemiaDeBest przykro mi, ale wygląda to na problem techniczny i nie jestem w stanie podać konkretnej daty jego rozwiązania.  Mam nadzieję, że szybko otrzymasz odpowiedź i wszystko się wyjaśni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Mija już 4 dzień , a ja nadal nie jestem w stanie wypłacić środków , pisałem już wszędzie . Kontakt z Allegro wyglada następująco „przesłaliśmy sprawę do działu technicznego „ czekam na odpowiedz a tu żadnej brak . Dodam że mam do zapłaty rozliczenie z Allegro . Wszystkie moje pieniądze są na koncie Allegro . Proszę o pomoc !

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ChemiaDeBest rozumiem Twoje zniecierpliwienie i przepraszam, że problem jeszcze nie został rozwiązany. Widzę, że przesłałeś filmik w sprawie nr 27944454, a zgłoszeniem zajmuje się już  Dział techniczny. W tej sytuacji pozostaje mi poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PILCZ
#8 Zapaleniec#

mam to samo tylko kto tu może ,mam konto sa / były wpłaty i naraz nie ma przeslałem zdjecia dowodów aktu małazenstwa i 1,01 zł na payu ,a pieniedzy nadal sa niewypłacane ....tez prosze o pomoc ale u kogo...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@PILCZ @Jolanta-J51 @ChemiaDeBest bardzo proszę sprawdźcie czy teraz problem wciąż występuje?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

PILCZ
#8 Zapaleniec#

Witam występuje nadal brak wpłaty ,nie wiem już jak mam odzyskac moje pieniadze 

oznacz moderatorów

MateuszG88
#8 Zapaleniec#

Niestety ja też próbowałem wszystkiego jednak bez skutku. Czekam już ponad tydzień, a nie otrzymałem żadnych konkretów. Szczerze już wstrzymałem się z sprzedażą produktów. Jestem na prawdę cierpliwy ale to już przekracza granice.

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Czyli nie jestem sam, w końcu muszą rozwiązać ten problem 

oznacz moderatorów

Jolanta-J51
#8 Zapaleniec#

Dalej występuje błąd

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Spróbuj teraz , u mnie poszło .

oznacz moderatorów

Jolanta-J51
#8 Zapaleniec#

u mnie dalej nie

 

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

Skontaktuj się z doradcą , jak mi pomogli to i tobie pomogą 

oznacz moderatorów

MateuszG88
#8 Zapaleniec#

Jakie kroki wykonałeś?

oznacz moderatorów

ChemiaDeBest
#8 Zapaleniec#

No cały czas kontaktowałem się z Alegro , wysłałem im filmiki tego problemu itp . Polecam napisać formularz zgłoszeniowy 

oznacz moderatorów

Jolanta-J51
#8 Zapaleniec#

Niestety ja dalej nie mogę wypłaćić @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jolanta-J51 widzę, że już udało się zlecić wypłatę środków, powinny być na Twoim koncie bankowym dzisiaj do końca dnia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

czyli jak w ruskim banku. У тебя есть деньги, но ты их не получишь и они не пропадут

 

oznacz moderatorów

MateuszG88
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Serdecznie dziękuję za pomoc. Udało się wypłacić środki 

oznacz moderatorów