anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pierwsze chyba wydanie winyla dr dre 2001 i nie mam pojęcia jak mam to sprzedac

Client:116722517
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:116722517 Jeśli jesteś okazjonalnym sprzedającym, to najlepiej sprawdzi się wystawienie oferty na Allegro Lokalnie (https://allegrolokalnie.pl/).

Jeśli udostępnisz metodę dostawy Allegro Paczkomaty InPost, to etykietę będziesz mógł wygenerować bezpośrednio przez Allegro Lokalnie, czyli też jest to spore ułatwienie. 🙂 

Podobnie jest z wysyłką do Allegro One Box (tutaj nawet nie trzeba drukować etykiety, wystarczy kod nadania). Przed udostępnieniem tej opcji musisz jednak sprawdzić, czy w Twoim mieście jest Allegro One Box zielony automat, bo inaczej nie będziesz w stanie nadać paczki. 

ko_alka_0-1700725739424.png

W razie pytań daj znać, chętnie pomogę. 🙂 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Zacznij od tego . Pokaż te winyle komuś kto się na tym dobrze zna by stworzyć wiarygodny opis ,następnie w odpowiedniej kategorii wystaw ustalając wybranych przez siebie dostawców oraz koszty wysyłki . Z dostawców dobrze wybrać takich z którymi dotychczas jako kupujący miałeś najmniej kłopotów . Dobry rzeczoznawca wyceni ci ich wartość byś miał większą jasność za ile je wystawić 

oznacz moderatorów