anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam zablokowane środki na pomimo że wysłałem arkusz potwierdzający i zdjęcie dowodu .

jerzywojko
#7 Wielbiciel#

Chcę odblokować swoje środki na Allegro , to niewielka kwota ponad 140 zł ,ale czekam na nią ponad dwa tygodnie .Sam regularnie opłacam faktury na Allegro .Nie mam zaległości .Przesłałem i arkusz i zdjęcie dowodu .

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Witaj w klubie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@jerzywojko Coraz więcej takich zgłoszeń, czy to jakaś"awaria" czy celowe działanie ...kogoś.🤔

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jerzywojko Działam już w Twojej sprawie, więc na razie poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jerzywojko Wyjaśniamy sprawę weryfikacji w Przelewach24, ale Twoje środki są zgromadzone na saldzie w PayU, dlatego rozpocznij proszę tutaj jeszcze weryfikację tu tego operatora tutaj. W tym artykule znajdziesz instrukcję jak to zrobić krok po kroku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jerzywojko
#7 Wielbiciel#

Niby coś się dzieje , ale pieniędzy od 4 tygodni nie mogę odzyskać . W poniedziałek 14-go powinny być środki na moim koncie , ale ich nie ma . Mydlenie oczu tym " gadaniem " Komunikacja powinna być z Allegro a nie pomiędzy użytkownikami Allegro 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jerzywojko czy wykonałeś przelew weryfikacyjny do operatora PayU, tak jak radziła @_HolaOla_ ? Środki są na saldzie operatora PayU, natomiast aktywowałeś wypłaty do Przelewy24. Jeśli wykonałeś taki przelew do PayU to prześlij proszę jego potwierdzenie na adres spolecznosc@allegro.pl, zweryfikuję co się wydarzyło i dlaczego nie widać go w naszym systemie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jerzywojko
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry .Dzięki za zainteresowanie moją sprawą .Kilka dni temu wykonałem przelew na rzecz Pay w kwocie 1,1 zł .Tak na dobrą sprawę nie wiem za co płaciłem te 1,1 zł . Jak do Pay wpłaci 5 mln użytkowników po 1,1 zł to mają za friko 5,5 mln zł Dobry biznes .Liczyłem że po weryfikacji mojego konta 14-go nastąpi przelew moich środków .Niestety nie widzę tego przelewu .Czemu służy ten bałagan trudno zgadnąć . Przyjmujecie ode mnie przelewy z opłatą za prowizję , ale musicie weryfikować moje dane kiedy jesteście mnie winni środki . 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jerzywojko te przelewy weryfikacyjne są zwracane, więc nie jest to taki złoty biznes jak Ci się wydaje 🙂 Nie przesłałeś potwierdzenia tego przelewu na adres spolecznosc@allegro.pl , dlatego nie mogę powiedzieć nic więcej, ponieważ w systemie nie widać, aby został wykonany. Widać tylko przelew do Przelewy24. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów