anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja rada, nie kupujcie tego przedmiotu

adamus3077
#7 Wielbiciel#

Witam 

Nie kupujcie tego amplitunera:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/denon-avc-x6700h-amplituner-wzmacniacz-av-heos

WEystawiony przedmioy avc-h6700h w zaskakująco niskiej cenie, a na drugiej fotce avc-x6500h

oszutwo jak nic!!!

Śprawa zgłoszona do allegro

pozdrawiam 

Robert Wyszołmirski

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pulkownik66
#19 Nestor#

@adamus3077 Dzięki Robercie za cynk. Teraz, to już na pewno tego nie kupię.Chociaż cena kusząca, ale skoro twierdzisz, nie kupować- to nie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Na AL są zawsze najlepsze okazje ,najlepsze ceny ino brać a potem płakać.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@adamus3077 A nie przyszło Ci do głowy, że sprzedający to może być jeden z tych nieogarniętych ludzi, którzy patrzą tylko na to, co mają napisane na pudełku, a stickery na sprzęcie ich wzrok i umysł po prostu ignoruje? Mało to takich, którzy błędnie wpisują parametry sprzętu, a gdy zwrócić im uwagę, to jeszcze się wykłócają, że nic ich nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne?
Często widzę takie zjawisko np. w pamięciach RAM do kompa, gdzie na stickerze jest napisane przykładowo "4GB(2x2GB)Kit", a dany osobnik i tak się upiera, że jest to zestaw 2x4GB (mimo że producent nigdy takich kostek nie robił). Kiedyś trafiłem też na typa, który się uparł, że ma 1,5GB kostkę RAM i nie docierało do niego, że kość może mieć 1GB lub 2GB, ale nie 1,5GB. Chciałem nawet je kupić, bo to przecież jakiś biały kruk, który byłby wart fortunę za jakiś czas, ale nawet fotki mi nie wysłał😁 Ten sam typ uparł się również, że kości o pojemności 1GB pojawiły się dopiero wraz ze standardem DDR3, bo wcześniej takich pojemności to nie było. I weź tu z takim dyskutuj🤣
Może na początek po prostu zwróć mu uwagę i zobacz co odpisze😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@adamus3077 Faktycznie, na drugiej fotce widać symbol 6500, a zdjęcia mają przestawiać sprzedawany produkt.

oznacz moderatorów