anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja sprzedaz Licytacja bcm

szybki198528
#8 Zapaleniec#

witam mam pytanie poniewaz mam taka pierwsza sytulacje , wystawilem przedmiot do licytacji uszkodzony BCM , przedmiot został wylicytowany a teraz osoba ktora wylicytowala chce sie wycofac , co mam z tym teraz zrobic bo nie wiem bede wdzieczny za kazda pomoc.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie nic, kupujący ma 5dni na opłacenie> nie opłaci nie ma zakupu.

oznacz moderatorów

szybki198528
#8 Zapaleniec#

acha rozumie , czyli mogę wystawic ponownie ? czy mam odczekac 5 dni , chyba raczej odczekac te 5 dni bo kupujacy napewno nie zaplaci , bardzo dziekuje tobie za szybka odpowiedz i pomoc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz pewność że nie opłaci to wystaw, nawet jakby zapłacił to zwrocisz mu środki.

oznacz moderatorów

szybki198528
#8 Zapaleniec#

tak sprawdzałem czy jest z pana str wplata ale nic nie wybral wiec niema wplaty na to wogole , ale jak mozesz zerknij na ta licytacje zakonczona i powiedz sam czy cos jest nie jesnego w ogloszeniu , dziekuje i pozdrawiam

oznacz moderatorów

szybki198528
#8 Zapaleniec#

a teraz pan twierdzi ze moje ogłoszenie jest nie zgodne z opisem , bo nie dopisalem ze w zestawie jest lub nie jest ladowarka , w opisie napisane jest wyraznie ze sprzedaje uszkodzony komputer apple https://allegrolokalnie.pl/oferta/macbook-pro-a1707-15-2016

 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Ciekawe jak stwierdził, że jest niezgodne z opisem skoro zamówienia nie opłacił i sprzętu nie widział na oczy 😁

oznacz moderatorów

szybki198528
#8 Zapaleniec#

jak dla mnie to ten czlowiek nie jest zdrowy na umysle 

napisal ze tam jest za duzo niespodzianek i mam mu anulowac kupno 

to napisalem nie licytuje sie czegos jesli sie nie umie czytac ze zrozumieniem po polsku , bo to ukrainiec licytował

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@szybki198528 Nie chcesz mieć kłopotów to zgódź się na anulowanie, to tylko moje zdanie a zrobisz jak uważasz. Allegro w większości staje po stronie kupującego. Ale napisałeś postaw dziele LOKALNE a tu nie ma komentarzy.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

@szybki198528 jak nie ma ładowarki to wypadałoby napisać.

oznacz moderatorów