anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na allegro lokalnie kupujący chce mojego maila

Client:38956241
#2 Obserwator#

W dniu dzisiejszym kupujący EmiliaAnRath chciał mojego maila podczas zakupów na allegro lokalnie. Podałem go bo pierwszy raz kupuje ale nie kliknąłem w żadne linki.

Można sprawdzić czy to fałszywe konto?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Armand87
#7 Wielbiciel#

Ta sama historia co u mnie wczoraj, nie klikaj w nic, na allegro wszystkie dane niezbędne do sprzedaży dostajesz po zakupie/sprzedaży.

oznacz moderatorów

Client:38956241
#2 Obserwator#

 W nic nie klikam nawet nie przysłali mi żadnego maila. zresztą jak wyślą to od razu skazuje. A tobie wysłali coś na maila? żebym wiedział czego się strzec

oznacz moderatorów

Armand87
#7 Wielbiciel#

Tak, podałem z rozpędu po nieprzespanej nocy. Dostałem dziwnego maila (od razu zgłosiłem do spamu i skasowałem), z dziwnym linkiem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38956241 Cześć. Konto zostało zabezpieczone. Jeśli podałeś mejla, to prawdopodobnie otrzymasz wiadomość na skrzynkę, która będzie wyglądała zupełnie jak ta od Allegro. Zwróć proszę uwagę na adres mejlowy tej wiadomości i nie klikaj w żadne linki - a tym bardziej nie loguj się z nich do swojego banku 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:38956241
#2 Obserwator#

Takie samo pytanie dostałem z konta littlegirl1- maila nie podałem ale warto sprawdzić pewnie też naciągacze

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:38956241 Bardzo dziękuję, sprawdzimy tę sytuację i zabezpieczymy konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sumkoski
#7 Wielbiciel#

Witam. Dzisiaj też dostałem info z czata allegro lokalnie o podanie adresu email. Podałem i się skapnąłem. po chwili przyszedł mail. Nic nie klikałem.. wygląda to tak

osz.jpg

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sumkoski Tę wiadomość mejlową możesz nam przesłać (za pomocą opcji "Przekaż dalej") na phishing@allegro.pl (zablokujemy tę stronę). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sumkoski
#7 Wielbiciel#

poszło

oznacz moderatorów