anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na liście przewozowym błędnie wpisałam adres nadania przesyłki w paczkomacie. Czy mogę poprawić dane

55-27
#7 Wielbiciel#

Błędnie wpisałam adres nadania paczki z paczkomatu. Nadanie i odbiór wpisałam tensam adres - odbiorcy. Nie mogę wysłać paczki. Czy mogę poprawić list przewozowy i ponownie go wydrukować z poprawnym adresem?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@55-27 bardzo proszę, usunęłam wygenerowaną etykietę, możesz ją wygenerować ponownie z poprawnymi danymi 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

55-27
#7 Wielbiciel#

Jak mam to zrobić

 

oznacz moderatorów

55-27
#7 Wielbiciel#

Sprzedaż zakończona, nie wiem jak mam usunąć i wygenerować nową etykietę i ponownie wydrukować z poprawnymi danymi 

5527_0-1660567388142.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@55-27 wejdź proszę tutaj i przy zamówieniu, które chcesz nadać kliknij [przygotuj paczkę do nadania]. Następnie wygeneruj etykietę nadawczą: wybierz odpowiedni rozmiar paczki i paczkomat, z którego nadasz paczkę. 
Kliknij [utwórz etykietę] i wydrukuj etykietę do przesyłki. Naklej na paczkę wydrukowaną etykietę i nadaj przesyłkę w wybranym paczkomacie 🙂 
Daj proszę znać, czy się udało!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

55-27
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za pomoc 🤗. Udało się. Ale ze mnie gapa 😕.

Pozdrawiam serdecznie 👋

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@55-27 super! Cieszę się, że mogłam pomóc 😊 Nie martw się zupełnie, na początku wszystko wydaje się być bardziej skomplikowane. 
Miłego dnia! 🌞

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów