anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Naciągacz z Afryki Patricia Ortega

OskiTa998
#8 Zapaleniec#

witajcie. Poszperałem w allegro o naciągaczach z Afryki i teraz jestem roztrzęsiony.  Tydzień temu napisała do mnie Patricia Ortega (po angielsku) że chce kupić ode mnie gitarę. Nalegała żeby zapłacić przez PayPala. I tak się zaczęło, najpierw musiałem opłacić przesyłkę przez parcel2go shippment , tutaj w allegro też poczytałem że jest to jakiś przekręt. Łącznie za paczkę zapłaciłem 1400zł na konto jakiegoś nigeryjskiego banku. Potem kolejne płatności których już nawet nie pamiętam za co. Dopłacić musiałem że limit PayPal nie został osiągnięty, potem że agent PayPala się pomylił i zabrał jej więcej pieniędzy dla mnie. A teraz mam jeszcze zapłacić 1750USD bo jestem nowym użytkownikiem PayPala i muszę osiągnąć pułap 6100 USD zeby dostać te pieniądze. Jestem strasznie zdenerwowany i nie wiem co mam robić, to wszystko wyglądało tak profesjonalnie, miałem lekkie podejrzenia ale Patricia tak ładnie pisała i wgl że jej uwierzyłem. Proszę pomóżcie mi, jak mam odzyskać te całe stracone pieniądze, co ja mogę zrobić w tej sytuacji??

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Knowhere
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 Może to nie chodzi o pazerność, tylko Patriszja - jak to Latynoska - wysyłała OPowi "swoje" gorące fotki, przez co był rozkojarzony i bezwiednie klikał to tu, to tam😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@OskiTa998   No proszę nawet nazwisko  popularne, ja też  nieraz takie dostawałem.

Gdybyś grał w  Gothic  to na pewno czerwona  by  się zaświeciła,  jako że  tam też  była banda Ortegi. W takiej  jaskini  cool

oznacz moderatorów

Danek_fender
#7 Wielbiciel#

Wystarczyło poszukać na forum. Dwa dni temu pisało się o tej Patricii Ortega. Ze mną właśnie koresponduje. 

oznacz moderatorów