anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadanie przesyłki paczkomatem

bodzioslaw3247
#7 Wielbiciel#

Witam, pierwszy raz od bardzo długiego czasu sprzedałem coś na allegro (poszło na lokalnie) i miałem do wyboru nadanie przesyłki paczkomatem z narzuconą z góry ceną 8,99 która wg informacji na stronie allegro jest ceną maksymalną. W aplikacji inpost cena tej przesyłki wynosi 12.99. jal to powiązać ze sobą, żebym mógł wysłać przesyłkę po cenie podanej na allegro? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

bodzioslaw3247
#7 Wielbiciel#

Super! Właśnie tej opcji przygotuj paczkę do nadania nie mogłem się doszukać, dziękuję bardzo

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Na allegro lokalnie to działa tak, że nie płaci się za nadanie przesyłki z góry, tylko generuje się tam etykietę nadawczą i w momencie umieszczenia paczki w paczkomacie allegro nalicza 8,99 zł do rachunku. Więcej informacji w linku podanym przez xyz96 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@bodzioslaw3247 jak miałeś udostępnione allegro paczkomat za 8,99 zł to nadajesz po oplceniu przez klienta przez allegro i po włożeniu paczki do paczkomatu allegro doliczy Ci do salda 8,99 zł 🙂

  1. Przejdź do zakładki Zamówienia od kupujących.
  2. Znajdź właściwe zamówienie i kliknij [Przygotuj paczkę do nadania].
  3. Wygeneruj etykietę nadawczą:
    • wybierz odpowiedni rozmiar paczki
    • wybierz z listy paczkomat, z którego nadasz paczkę.
  4. Kliknij [Utwórz etykietę] i wydrukuj etykietę do przesyłki.
  5. Naklej na paczkę wydrukowaną etykietę.
  6. Nadaj przesyłkę w wybranym paczkomacie – zeskanuj numer paczki i włóż paczkę do skrytki

Więcej info

________
Κώστας
oznacz moderatorów

bodzioslaw3247
#7 Wielbiciel#

Właśnie dostałem maila z informacją o uregulowanie konta na allegro, nali zone jest tam +/- 4 zł za sprzedany towar i 8.99 za przesyłkę, która była wysłana 25 maja, uregulowałem saldo wpłatą 13zł, czy kest opcja, że koszt tej przesyłki zostanie jeszcze zwrócony?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@bodzioslaw3247

Za przesyłkę zapłacił Ci już przecież kupujący. Nadałeś ją a koszt nadania Allegro doliczyło do swojego salda. Czyli wszystkie rachunki się zgadzają 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów