anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Należność za sprzedaż

tamii98
#1 Nowicjusz#

Cześć 😄

Jestem nowa na allegro lokalnie i sprzedałam aparat tzn przyszedł e-mail. Problem mam z tym iż nigdzie nie mam wpłaty a aparat kosztuje 2500 zł a osoba która kupiła jest z Nigerii. Dodaje zdjęcie e-maila. 

 

Screenshot_20200728_223806_pl.interia.poczta_next.jpg

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

pinsplash
#21 Demiurg#

@tamii98  emaile możesz sobie kolekcjonowac 🙂 ale wysyłasz TYLKO po wpłacie pieniędzy na Twoje konto bankowe lub konto w allegro. Żadne inne potwierdzenia z banku z Pernambuko itp Cię nie interesują ( domyslam się bo nie widzę obrazka)

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@tamii98 Nic nie wysyłaj na żadne maile (trąci oszustwem).Musi być kasa.Ma 5 dni na wpłatę i musisz czekać.

oznacz moderatorów

tamii98
#1 Nowicjusz#

Nie mam nawet tego w historii operacji.. Dzięki za info 🙂 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@tamii98 Z Nigerii to co najwyżej jest tylko ten przekręt, dlatego zwie się go nigeryjskim;)

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/forums/searchpage/tab/message?advanced=false&allow_punctuation=fal...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tamii98 PRZEKRĘT NIGERYJSKI WIELOKROTNIE TU PORUSZANY TEMAT . NIE MA KASY , NIE MA WYSYŁKIsealed

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

nie ma maseczki, nie ma kupowania sealed

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Patryk0701 nie dokładaj mi frown

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mdrogeria Ach te maseczki. Ciekawe i pełne emocji historie się z nimi wiążą.😉 he-he

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pulkownik66 brak szacunku oj ... brak ... cyt.

Jednak sprzedajacy przejawia agresję i brak szacunku dla kupujacego.Po wystawieniu poprzedniej opini, że polecam....tylko ze koszt wysylki jest wysoki,otrzymalem sms od sprzedajacego Bardzo dziękuję za tak chu...wy

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Zorro też chodził w masce 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mwmonety Jasne - Zorro chodził w masce,tak jak ten mój z komenta.Różnica polega na tym że Zorro miał w masce, takie wycięte otwory na oczy,a ten nie i dlatego nie widział kosztów dostawy.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mdrogeria, zausz maseczkie, widzem, żeź zd-JOŁ 😮

oznacz moderatorów