anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

niby sprzedaż poza Allegro

AS2008-ALL
#7 Wielbiciel#

Witam. Wystawiłam na Allegro Lokalnie towar za 105 zł jako "Ogłoszenie"

Klient chcący dokonać zakupu, pyta jak dokonać zakupu.

Opisałam szczegółowo, jak to wygląda. M.in. napisałam, że "wygląda to podobnie jak kiedyś poza Allegro". Od razu przychodzi do mnie wiadomość z Allegro, że e-mail został zablokowany i nie dotrze do potencjalnego klienta, bo chcę sprzedać poza Allegro.

Jeszcze niedawno tłumaczyłam w ten sam sposób innemu klientowi i było w porządku.

Czy Allegro znów inwigiluje w maile?

Przecież to jest Ogłoszenie i jak najbardziej to określenie pasuje, by klientowi wytłumaczyć, jak to działa.

No i przede wszystkim nie świadczy to o tym, że chcę sprzedać poza Allegro.

Jestem zniesmaczona takim e-mailem i całą tą sytuacją.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Tam jest jakiś klucz słów które BOT wykrywa.

oznacz moderatorów

AS2008-ALL
#7 Wielbiciel#

Czyli przez tego BOTa mogą zawiesić mi konto?

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Sądzę ze nie dojdzie do tego.

oznacz moderatorów

AS2008-ALL
#7 Wielbiciel#

To nie jest fair.

oznacz moderatorów

_gregors_
#9 Pomysłodawca#

Dla Allegro sprzedaż poza Allegro to największa zbrodnia, nie licz na litość 

oznacz moderatorów

AS2008-ALL
#7 Wielbiciel#

Ależ ja nie mam takiego zamiaru, bo sprzedaję w formie "Ogłoszenie".

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@AS2008-ALL a nie masz opcji żeby dodać Kup teraz?

Podaj swój e-mail lub tel i się dogadajcie

oznacz moderatorów

AS2008-ALL
#7 Wielbiciel#

Mnie odpowiada "Ogłoszenie". Wystawiam trochę taniej i jakoś się kręci. Może gorzej schodzi, ale mnie to nie przeszkadza. 😀

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Tak. Allegro sprawdza wysyłane przez nas wiadomości, czyli inwigiluje nas, na każdym możliwym etapie zamówienia. Nie wiedziałaś o tym, że serwis Allegro nie uwzględnia czegoś takiego jak np. poufność wysyłanych wiadomości, prawo do swobody własnych wypowiedzi,  cenzura słów i wyrażeń nieakceptowalnych przez Allegro, ograniczanie praw do własnych zdań i wypowiedzi - to jest właśnie to całe Allegro. Jeśli się z tym nie zgadasz - to nie wystawiaj aukcji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

AS2008-ALL
#7 Wielbiciel#

Jeszcze wczoraj odblokowano tę wiadomość i potencjalny klient ją odczytał. Są dwa zielone zaznaczenia. Czyli moja mała burza dała efekt. Ale teraz mam pewność, że jesteśmy pod lupą. Wiem też, że jest obowiązek zgłaszania sprzedaży do skarbówki. Dziękuję za odpowiedzi.

oznacz moderatorów