anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mg pobrać etykiety

Krystek672082
#7 Wielbiciel#

Witam

Nie mg pobrać etykiety wysyłka allegro Paczkomat InPost wyskakuje komunikat paused. 

Próbowałem zmieniać sprzęt, usuwa pliki, resetować nadal to samo.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krystek672082 etykieta jest prawidłowo wygenerowana i nie widzę żadnego błędu po naszej stronie. Czy możesz przesłać nagranie ekranu na którym ten problem będzie widoczny?
Poproszę o zrzut całego ekranu wraz z adresem strony oraz godziną i datą, prześlij proszę nagranie na adres spolecznosc@allegro.pl w treści wiadomości, podaj proszę link do tego wątku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Krystek672082
#7 Wielbiciel#

Wysłane 

oznacz moderatorów

Krystek672082
#7 Wielbiciel#

Połączyłem konto InPost z allegro i tez nic nie znalazło. Licytacja z allegro licytację.

Jest możliwość wysłania prywatnie paczki i przesłania potwierdzenia Wam? Zależy mi na szybkiej wysyłce, bo jutro wyjeżdżam 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Krystek672082 to jest zamówienie z Allegro Lokalnie więc nie zaimportuje się do managera paczek. Nie otrzymałam tez e-maila od Ciebie (jeszcze, mam nadzieje, że dojdzie).
Pewnie, możesz wysłać przesyłkę sam poza Allegro (będzie trochę droższa) i podesłać kupującemu numer do śledzenia przesyłki. Nam nie musisz przesyłać żadnego potwierdzenia, a opłata za wygenerowaną etykietę nie zostanie pobrana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów