anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodać zdjeć wystawiając przedmiot w aplikacji Allegro Lokalnie

hondziarz83
#7 Wielbiciel#

Jak w tytule - nie mogę dodać fotek wystawiając przedmiot. Przełącza się na jakieś dziwne pole i pokazuje dostępne foldery lecz nic nie mogę z tym dalej zrobić. Telefon to Samsung Galaxy S8+. Odinstalowałem i zainstalowałem aplikację i nic to nie dało. Poniżej zrzut ekranu jak to wygląda 

Screenshot_20230627-113130_Photos.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondziarz83 czy wcześniej dodawałeś zdjęcia w aplikacji? Sprawdź proszę jakie masz ustawienia aplikacji, czy na pewno aplikacja ma dostęp do zdjęć i filmu?

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

hondziarz83
#7 Wielbiciel#

Tak - aplikacja działała bez zarzutu - do czasu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hondziarz83 rozumiem, ale potrzebuję potwierdzenia, że aplikacja ma dostęp do zdjęć i filmów. Czy możesz wysłać filmik, na którym ten problem będzie widoczny. Będzie to konieczne do wysłania zgłoszenia do Działu technicznego. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

95913090
#7 Wielbiciel#

Czy wszyscy mają problem z dodawaniem nowo zrobionych zdjęć? Przykładowo cykam fotke danego przedmiotu i jest widoczna w multimediach telefonu, przechodzę do allegro lokalnie, chce dodać te zdjęcia przy wystawianiu, a ich nie ma, dopiero po jakies pół godziny są one widoczne w aplikacji. Czy ma ktoś z tym problem, czy to wina niedopracowanej apki? 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Apka ma notorycznie błędy. Jak masz możliwość to radzę jak najwięcej na kompie działać tam tyle błędów nie ma nie tylko ze zdjęciami...

oznacz moderatorów