anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę utworzyć etykiety do paczkomatu na Allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
kestor
#8 Zapaleniec#

próbowałem na dwóch rożnych przeglądarkach. udaje się wybrać wielkość paczki, ale na końcu klikając w "utwórz etykietę" przez dłuższą chwilę na napisie 'tworzenie etykiety" kręci się kółeczko  i ponownie pojawia się przycisk " utrzórz etykietę" jako aktywny i tak w nieskończoność, a etykieta się nie generuje

oznacz moderatorów
72 ODPOWIEDZI 72
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
bebetka403
#8 Zapaleniec#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Proszę o pomoc w utworzeniu etykiety.Dotyczy zamówienia z dnia 29.12.22.

Kółeczko się kręci i nic.

oznacz moderatorów
bebetka403
#8 Zapaleniec#

Widzę, że do podsumowania nie przechodzi ulica paczkomatu odbiorcy,ale ja nie mam możliwości jej dodania.proszę o pomoc  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
falekp
#8 Zapaleniec#

Witam. Mój nick falekp . Sprzedałem towar na allegro lokalnie jako licytacja mix i mam problem bo nie mogę pobrać etykiety. Wyświetla mi utworz etykiete i caly czas to samo a nie tworzy. Proszę o szybkie rozwiązanie problemu bo chce wyslać towar

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Towar opłacony, zakup paczkomat InPost to wówczas coś systemowo, pomóc może tylko: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@falekp Najpierw spróbuj proszę wyczyścić pliki cookies i pamięć podręczną oraz sprawdź na innej przeglądarce. Jeśli to nie pomoże, podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten problem. Czy na ekranie pojawia się jakiś komunikat lub informacja? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
falekp
#8 Zapaleniec#

Problem rozwiązany nie bylo spacji pomiedzy adresem a numerem  pomógl konsultant na czacie

oznacz moderatorów
falekp
#8 Zapaleniec#

Zawsze tak szlo a dziś nie poszlo

oznacz moderatorów
kestor
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Temat powrócił. W dniu dzisiejszym znowu nie można utworzyć etykiety do paczkomatu

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kestor problem jest spowodowany tym, że kupujący jako punkt odbioru przesyłki wybrać PaczkoPunkt. Skontaktuj się z nim proszę, aby wskazał Paczkomat z którego może odebrać przesyłkę, następnie napisz proszę jaki to Paczkomat, wówczas edytuje etykietę. 
Zgłosiłam już to zamówienie, ponieważ kupujący nie powinien mieć już możliwości wyboru PaczkoPunktu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
kestor
#8 Zapaleniec#

ok to działam

oznacz moderatorów
kestor
#8 Zapaleniec#

po zmianie na Paczkomat udało się wydrukować etykietę. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kestor super, cieszę się! Dzięki za wiadomość 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów