anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wygenerować etykiety po sprzedaży z dostawą allegro inpost

Kreciu4
#1 Nowicjusz#

Po sprzedaży przedmiotu na allegro lokalnie z darmową dostawą widzę informację o sprzedaży i o tym, że kupujący zakończył płatność.

Dochodzę do zakładki zamówienia od kupujących - zaznaczam właściwy przedmiot, widzę ,że płatność zakończona.

Niestety nie mogę zaznaczyć - przygotuj paczkę do nadania bo nie ma takiej możliwości !!!

Chcę wygenerować etykietę do paczkomatu na podstawie danych z karty sprzedaży przedmiotu i z ceną ALLEGRO PACZKOMATY 8.99zł.

Ominięcie tego - skorzystanie wprost z aplikacji inpostu to pracochłonne wpisywanie wszystkich danych i koszt 12,99.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Spróbuj pod inną przeglądarką. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kreciu4 już wyjaśniam. Przykro mi, ale kupujący wybrał jako metodę dostawy zamiast Allegro Paczkomaty InPost za 8,99 zł, którą możesz wygenerować bezpośrednio z Allegro Lokalnie, metodę dostawy Odbiór w punkcie: Paczkomaty 24/7 InPost - przedpłata dlatego etykietę możesz wygenerować tylko w Managerze Przesyłek InPostu i nie ma przycisku [przygotuj przesyłkę do nadania]. Teraz w ofercie jest udostępniona tylko metoda Allegro Paczkomaty InPost, więc ta sytuacja się nie powtórzy. Dowiaduję się czy wybrana przez kupującego metoda będzie się wliczać do promocji i czy otrzymasz od nas wyrównanie, dam znać gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kreciu4 sprawdziłam i zwrot za to zamówienie jest już widoczny w tej zakładce. Cena podana w ofercie to 8,99 zł, więc zwrot za dostawę jest na taką kwotę, a etykietę dla kupującego będziesz mógł nadać w Managerze przesyłek za 12,99 zł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów