anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie odebrana paczka

valkyrie1
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie z opcją Smart ,kupujący nie odebral paczki,paczka do mnie wraca ,co teraz z opłatą jaka jest obciążone moje konto po sprzedaży przedmiotu ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Zapłacił i wysłałeś, towar jest własnością kupującego i nie musisz go odbierać- chyba ze chcesz.

oznacz moderatorów

valkyrie1
#7 Wielbiciel#

Dziwne bo człowiek pytał czy wyslalem.odoisalem że tak.ze czeka na odbiór przeczytał te wiadomość bo widać to,ale piaczki Nie odebrał.Allegro skasowali mnie posprzedazowo ,ale jeszcze nie otrzymałem wpłaty za ten przedmwiot 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@valkyrie1 Wysyłka ze Smartem więc nie płacisz, chyba że że masz bez limitu to płacisz, zwrot darmowy o zwrot prowizji musisz pisać więc możesz odebrać zwrócić mu kasę i po wszystkim, chociaż jak mu się nie spodoba to otworzy Ci dyskusje, więc najlepiej jakby podjął decyzję.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@valkyrie1 wpłatę musisz se wypłacić, ale nie rób tego łatwiej będzie Ci zwrócić w razie co 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@valkyrie1 jak nie chce towaru oddaj mu kasę przez allegro, dostaniesz zwrot opłaty a za przesyłki Cię nie obciążą 😄

Chyba że chcesz walczyć, masz prawo i poproś klienta o odebranie lub podesłanie opłaconej etykiety / kodu to nadasz ponownie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów