anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieaktywne wypłaty pomimo spełnienia wymagań

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:104010263
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, sprzedałam przedmiot na allegro lokalnie i nie mogę wypłacić środków, pomimo, że :

1. Konto na allegro i konto bankowe ma takie same dane

2. Wypełniłam formularz dotyczący danych z dowodu osobistego i wysłałam skan

3. Zrobiłam kilkukrotnie przelew w Payu i Przelewy 24 na kwotę 1,01 zł

Bardzo proszę o pomoc, Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104010263 Cześć 🙂 Weryfikacja u operatora PayU trwa 3 dni robocze, u operatora P24 do 5 dni roboczych.

Widzę, że przelew weryfikacyjny zleciłaś tylko do operatora Przelewy24, chociaż środki masz na saldzie PayU. Wykonaj proszę przelew weryfikacyjny do PayU. Wystarczy, że wejdziesz do poniższej zakładki i klikniesz przycisk [Przejdź do banku]: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

Po zleceniu jednego przelewu nie zlecaj kolejnych przelewów, tylko poczekaj 3 dni na weryfikację danych. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:104010263
#7 Wielbiciel#

Dziękuję serdecznie , za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
Client:104010263
#7 Wielbiciel#

W ciągu 30 minut od wykonania zalecenia konto zostało aktywowane a na drugi dzień środki były już na koncie bankowym. Olu serdecznie dziękuję za skuteczną pomoc, szczególnie za szybką reakcje na zgłoszony problem, dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104010263 Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
TopSeller_01
#8 Zapaleniec#

Ja NIESTETY nie mogę się doczekać aktywacji wypłat  moich środków zgromadzonych na koncie pomimo ,że wszelkie dokumenty przesłałem,przelew bankowym wykonany  nawet parę razy. Sytuacja trwa już kilka dni widzę ciągle status nieaktywny ,że jest w trakcie weryfikacji. To jest bardzo irytujące ,uciązliwe,odbiera  wszelkie chęci do działania . 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TopSeller_01, musisz przesłać dokument tożsamości do PayU oraz zlecić przelew weryfikacyjny. Natomiast jeśli chodzi o Przelewy24, poprosiliśmy o przyspieszenie weryfikacji.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
TopSeller_01
#8 Zapaleniec#

Dziekuje za odpowiedz,ale ja dokument tożsamości wysłałem chyba dwukrotnie i przelew z banku także wykonany.Przecież o tym napisałem na wstępie ,mimo to nadal wypłaty są nieaktywne. Wielokrotne żądanie dokumentu przez Payu wzbudza podejrzenia i obawy czy nie zostanie to wykorzystane do jakiegoś oszustwa. Jest to skandaliczne.

oznacz moderatorów