anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwe praktyki allegro

7777jacek
#8 Zapaleniec#

Allegro bardzo zachęcało do wykupienia ogłoszenia ZA DARMO w allegro lokalnie ogłoszenia motoryzacyjne. Co mi szkodzi auto wystawiłem. Aż tu przychodzi faktura na 75 zł za wystawianie ogłoszenia. Jak to, przecież reklamowano, że za FREE ? Otóż tak, że ogłoszenie działa jak koronowirus - bezobjawowo! Samo się odnawia bez mojej jakiejkolwiek wiedzy i bez objawów - np kliknij i odnów. I tak to allegro staje się zwykłym dla mnie oszustem i naciągaczem. Era dobrego serwisu przeminęła już dawno, ale era oszustwa to już nowy rozdział. No ale cóż jak się staje cieniasem, a kiedyś było się potentatem to jakoś trzeba nadrobić wpływy - tak to widzę. Allegro stało się dla mnie żałosnym portalem.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

7777jacek aktywowałeś pakiet w centrum zniżek ??

oznacz moderatorów

7777jacek
#8 Zapaleniec#

tak , ale chodzi o automatyczne odnowienia. bez mojej zgody ogłoszenie odnawiałby się bez końca chyba. mowi zdaniem zrobiono to odnawainia celowo, żeby właśnie nabierać takich co nie wiedzą

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

7777jacek niestety tylko pierwszy cykl jest bezplatny i po jego upływie należy ofertę zakończyć ..............lub płacić sealed

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro jest tak, że wszystkie regulaminy trzeba czytać 3 razy i to najlepiej z pomocą prawnika 🙂

Poproś o anulowanie tej opłaty tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

7777jacek
#8 Zapaleniec#

dzięki złożę jeszcze raz choć już z jedną osobą o tym pisałem i twierdził że nic się nie da zrobić

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Problem w tym, że trzeba najpierw spędzić dwa dni na dokładną analizę regulaminu i załączników. Do tego kilka razy sprawdzić warunki promocji, bo często dają na przykład Wyróżnij oferty na lokalnie za 1zł, a w szczegółach dopiero dowiesz się, że będzie tylko dla konkretnych kategorii. Wszystko co na Allegro jest za darmo posiada haczyk w regulaminie.

oznacz moderatorów