anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwy sprzedawca

Client:49218246
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc , zostałem oszukany przez tego sprzedawcę,  kupiłem od niego konto steam z grą CS.  Aby było taniej kierował mnie bym zapłacił PayPal, gdy zapłaciłem powiedzial że ma dużo zamówień i do 24 godzin wyślę loginy do konta . Wysłał rano . Gdy próbowałem się zalogować ba dane które wysłał nie działają. Po próbie rozmowy z nim stwierdził że to ja go oszukuje i chce wyłudzić konto . Zapłaciłem za to 15 zł.  Robi że mnie oszusta a sam nim jest bo wysłał źle dane do konta . To numer ogłoszenia 

76d2e411-391d-4960-a4d3-c9f14723aac5

Proszę o pomoc i plokade tego konta,  ma więcej ogłoszeń gdzie może oszukiwać ludzi .

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Płaciłeś przez AF czy zakupiłeś poza Allegro, jak zakup przez Allegro to otwórz dyskusję i tam sprzedajacy ma 24godz. na odpowiedź:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Client:49218246
#8 Zapaleniec#

Płaciłem przez PayPal taka była promocja że taniej z 25 na 15 

oznacz moderatorów

Client:49218246
#8 Zapaleniec#

Poza allegro 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@LEW433 

No chyba wyraźnie jest napisane że PayPalem.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Płacone paypall poza allegro więc kasa poszła w **piiip**u allegro protect nie zadziała pozostaje zgłoszenie na policje o oszustwo 

oznacz moderatorów

Client:49218246
#8 Zapaleniec#

Głównie chodzi mi o blokadę tego sprzedawcy by nie oszukiwał już innych ludzi , skoro ma tyle zgłoszeń że nie ma kiedy odpisać,  widziałem że ma też inne ogłoszenia ze sprzedażą kont . 

oznacz moderatorów

Client:49218246
#8 Zapaleniec#

15 zł niech sobie wiecie gdzie wsadzi , tylko niech nie oszukuje ludzi i niech przestanie robić z nich debili

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49218246 Z uwagi na to, że dokonałeś płatności poza Allegro, przykro mi, ale w tej sytuacji nie możemy Ci pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:49218246
#8 Zapaleniec#

Możecie zablokować to konto i skasować ogłoszenia by dalej nie oszukiwał 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49218246 Nie możemy, bo transakcje taka jak Twoja, które opłacane są poza Allegro, nie dają nam podstaw, aby karać kogokolwiek za to co robi poza naszą platformą. Jeśli zdecydowałeś się na płatność poza naszymi systemami, zgadzasz się automatycznie na jej konsekwencje. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:49218246 i tu masz całą filozofię rąbania kupujących na 15zł rozpisaną w detalu nikomu się nie będzie chciało o 15zł na policję latać to raz, a dwa nawet jak policja przyjmie takie zgłoszenie bo musi to ci umorzenie przyśle 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zalozy kolejnych 10 kont za friko na allegro i wystawi to samo z pliku po kilku minutach dziala dalej

oznacz moderatorów