anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Notoryczne blokowanie sprzedaży

ankieterxxx
#8 Zapaleniec#

Czy istnieje możliwość blokady składania ofert w moich aukcjach na allegrolokalnie dla wybranego użytkownika ? Sprawa wygląda następująco: składałem ofertę na zwykłym allegro, omyłkowo zamiast 1110zł została zalicytowana oferta 11110zł o czym dowiedziałem się dopiero po wygranej aukcji (prawdopodobnie dlatego, że ostatnio aplikacja mobilna działa praktycznie wcale). Po tym jak sprawdziłem co się stało natychmiast anulowałem zakup.

Teraz najlepsze: w odwecie sprzedający z allegro ( konto [edycja] ) zaczął przebijać wszystkie oferty w moich aukcjach na allegrolokalnie i oczywiście nie płaci za przedmioty.

Proszę moderację o wyjaśnienie sprawy z tym osobnikiem i ukaranie go.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Ty jako sprzedający nie zablokujesz kupującego na AL, możesz zgłosić takiego"uciążliwego" kupującego.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ankieterxxx Cześć. W tym momencie ten użytkownik zakupił u Ciebie jeden produkt i ma 5 dni na opłacenie zakupów. Jeśli użytkownik notorycznie będzie dokonywał zakupów, a następnie nie będzie za nie płacił - zgłoś nam tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ankieterxxx
#8 Zapaleniec#

Użytkownik złożył wysokie oferty w 3 moich aukcjach i we wszystkich jest zwycięzcą. Ewidentnie robi to specjalnie, proszę sprawdzić, załączam też screen.

tristar.JPG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ankieterxxx Rozumiem Twoje podejrzenia, jednak w tym momencie nic nie możemy zrobić. Jeśli użytkownik nie opłaci zamówień w ciągu 5 dni, to skontaktuj się z nami. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ankieterxxx
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, a teraz przez tą sytuację mam problem z innym użytkownikiem. Chciałem (częściowo ze środków z tych zablokowanych licytacji) opłacić sobie zakup oferty 12092282061 . Nie mogę bo muszę czekać 5 dni i prawdopodobnie ponownie wystawić i czekać 7 dni. Czy sprzedający z oferty 12092282061 (edycja) może żądać ode mnie wpłaty po 2 dniach jeżeli z tego co wiem na wpłatę z licytacji allegro daje do 30dni ? Załączam smsy od użytkownika jac336.

 

Screenshot_20220426-111452.pngScreenshot_20220426-111503.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ankieterxxx Masz 30 dni na opłacenie zakupu w licytacji i możesz domagać się realizacji zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka Te 30 dni to przegięcie. I kupują tacy zawodowcy  co pieniędzy na opłacenie nie mają , ale "mają mieć".

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

robacek89
#7 Wielbiciel#

jaki miły sprzedawca.... na pewno chętnie od niego coś kupię 😑

oznacz moderatorów

ankieterxxx
#8 Zapaleniec#

Czy Waszym zdaniem takie wiadomości do każdej z wygranych aukcji to nadal nie jest wystarczający dowód, że ktoś robi to specjalnie ? tristar1.JPGtristar2.JPG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ankieterxxx Wysłaliśmy do użytkownika upomnienie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów