anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nowe zasady publikacji ogłoszeń allegro lokalne,zmiejszenie formatu zdjęć do 5mb i nowa witryna

rosomak1111
#7 Wielbiciel#

witam. chciałem się dowiedzieć co znowu "ulepszyli" ,że nie można wkleić zdjęć większych jak 5mb na allegro lokalne ,jest jakaś nowa witrynka do wystawienia ogłoszeń tylko dziwne,że jak się ma Smart to można robić po staremu i zdjęciach wchodzą, a na koncie bez Smart jest nowa witryna do wystawienia ogłoszenia,na dole jest okienko  o treści   Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz ,ale jak w to klikam to przerzuca mnie jedynie na zwykłe allegro,, o co w tym biega

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rosomak1111 Cześć. Dziękuję bardzo za Twoją opinię. 23 października wdrożyliśmy dla niektórych użytkowników testowy nowy formularz wystawiania. Przekażę Twoje sugestie do odpowiedniego zespołu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rosomak1111
#7 Wielbiciel#

dlaczego akurat mi, dla mnie to jest beznadzieja wtedy wchodziłem np. w zakończone ogłoszenie,jak miałem podobny produkt zmieniałem zdjęcie i opis i wszystko było gotowe teraz po tej inowacji to totalny kibel,zdjęcia nie wchodzą jakieś zatwierdzania czy chce promowane czy nie, przechodzenie z jednej strony na drugą,przedtem było wszystko na jednej stronie wystarczyło tylko kursorem zjechać na dół,a teraz muszę stront przerzucać ,,jeżeli jestem testerem to stwierdzam,że mi to nie odpowiada i chciałbym,żeby na moim koncie była stara wersja do wystawiania ofert na allegro lokalne

oznacz moderatorów

jamakar
#7 Wielbiciel#

Witam,

Bardzo proszę i mój głos dopisać do petycji. Właśnie przed chwilą chciałem dodać dwa ogłoszenia. Wyskoczył mi dziwny formularz, który mógłbym jeszcze jakoś przełknąć, ale ograniczenie zdjęć tylko do 5 mb to cofanie się w czasie. W dobie ciągle rozwijającej się technologi mam specjalnie zmieniać ustawienia w telefonie na gorszą jakość zdjęć bo inaczej nie mogę dodać ogłoszenia. W tej całej kuriozalnej sytuacji podobają mi się "porady" w formularzu "Jak zrobić dobre zdjęcia?" oraz "Więcej zdjęć pokazujących realny stan przedmiotu zwiększy zainteresowanie kupujących".

Proszę o przywrócenie mi starego formularza.

oznacz moderatorów

jamakar
#7 Wielbiciel#

Udało mi się dodać ogłoszenia i stwierdzam, że ten nowy formularz jest niedoprecyzowany np. chęć edycji ogłoszenia wiąże się z przeklikiwaniem kolejnych stron bez ich edycji - miało to już miejsce w aplikacji na smartfony, ale dlatego dotychczas korzystałem z komputera - bo przeklikiwanie jest to irytujące.

Wielkość zdjęć jest za mała, nie chodzi mi o ograniczenie do 5 mb bo już się na ten temat wypowiedziałem, ale o wielkość ikonek. Nie widzę jakie zdjęcie jest pierwsze a jakie ostatnie ponieważ są bardzo małe - najlepiej zapisać ogłoszenie i już na aktywnym zdjęcia obejrzeć jakie się dodało.

Zastanawia mnie również to dlaczego mam już przy zamieszczeniu ogłoszenia deklarować rozmiar paczki. Co jeśli kupujący poprosi o przesłanie kilku rzeczy w jednej paczce? - rozmiar może się zmienić, a ja dużej paczki nie zaznaczyłem w ogłoszeniu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jamakar Cześć! Dziękuję bardzo za Twoje opinie — przekazuje je wszystkie na bieżąco do zespołu zajmującego się Allegro Lokalnie i z pewnością te sugestie zostaną wzięte pod uwagę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów