anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obiektyw fotograficzny i brak możliwości wyboru typu mocowania przy wystawieniu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
barkowx
#7 Wielbiciel#

Obiektyw fotograficzny i brak możliwości wyboru typu mocowania przy wystawieniu na allegro lokalnie.

Do tej pory w zakładce 'cechy' oprócz wagi rozmiarów rodzaju ustawiania ostrości itd była także zakładka "mocowanie" czyli do jakiej firmy produkującej aparaty można zamocować dany obiektyw, teraz tej zakładki nie widzę. Myślałem że źle wystawiłem obiektyw, zakończyłem ogłoszenie i wystawiłem ponownie ale znowu obiektyw pokazał się w zbiorczej kategorii 'obiektywy' ale wybierając filtr mocowania który posiada wystawiony obiektyw (w moim przypadku sony E ) obiektyw się nie pokazuje na liście.

Pomijając fakt że już 2x zapłaciłem za wyróżnienie ogłoszenia to szansa że ktoś znajdzie mój obiektyw wśród setek innych ogłoszeń jest znikoma.

link do aukcji https://allegrolokalnie.pl/oferta/tamron-28200-f28f56-sony-fe-jak-nowy-gwarancja

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@barkowx Cześć. 🙂 Skontaktuję się z zespołem, który zajmuje się Allegro Lokalnie i dopytam, czy parametr wróci. Dam Ci znać 

oznacz moderatorów
barkowx
#7 Wielbiciel#

Dziękuję i czekam na info ☺️

oznacz moderatorów
barkowx
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry Pani Olu, chcę wystawić kolejny obiektyw a nadal nie mam możliwości wybrania w " cechach " mocowania obiektywu. Jest to frustrujące gdyż płacę prowizję od sprzedaży i za wyróżnienie a aukcja nie trafia do działu do którego bym chciał. W czym tkwi problem? jest błąd systemu czy zamierzone działanie? i czy " cecha " mocowanie filtra powróci?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Pozostaje na ta chwilę opisanie typu mocowania.☹️

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@barkowx Wyłączyliśmy na Twoim koncie nowy widok formularza wystawiania. Sprawdź proszę, czy teraz widzisz parametr mocowanie 

oznacz moderatorów
barkowx
#7 Wielbiciel#

Tak, teraz jest ok, dziękuję 🙂

Proponował bym wszystkim użytkownikom wyłączyć nowy widok, brak filtra " mocowanie obiektywu" utrudnia sprzedaż ale i kupno obiektywu...

Pozdrawiam

oznacz moderatorów