anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oferty z Allegro Lokalnie niewidoczne w głównej wyszukiwarce?

DiKey91
#10 Popularyzator#

Witam, pytanie jak w tytule.  Zauważyłem ostatnio że oferty z Allegro Lokalnie nie są widoczne po wyszukaniu na głównym allegro. Jakaś awaria czy "dobra zmiana" ?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DiKey91 dziękuje! Przekazałam zgłoszenie do Działu technicznego, dam znać, gdy dostanę odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DiKey91 otrzymałam odpowiedź! Nie byliśmy w stanie odtworzyć błędu. Sprawdzone na 3 przeglądarkach i również w wersji mobilnej na IOS i Android oferta wyświetla się na zalogowanym i wylogowanym koncie.
Sprawdź proszę w karcie Incognito lub wyczyść pliki cookies, ciasteczka. Gdyby problem dalej występował muszę poprosić Cię o kontakt z nami za pomocą tego formularza i podesłanie zrzutów z całego okna przeglądarki, najlepiej z identyfikatorem wersji wyszukiwania, który można skopiować z dołu strony pod listingem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

@la_nika Czy próba odtworzenia tego błędu była wykonana przez dział techniczny z mojego konta?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DiKey91 nie mamy takiej możliwości, dlatego jeśli problem dalej występuje to bardzo proszę o kontakt z nami za pomocą tego formularza i podesłanie zrzutów z całego okna przeglądarki, najlepiej z identyfikatorem wersji wyszukiwania, który można skopiować z dołu strony pod listingem.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DiKey91
#10 Popularyzator#

@la_nika Ok, bo właśnie wygląda na to że problem jest jakby "przypisany" do mojego konta. Kto wie, może inni użytkownicy mają podobnie, ale nie każdy będzie to w stanie wyłapać. Będę zgłaszał problem poprzez podany formularz. Dzięki

oznacz moderatorów

robohood2010
#2 Obserwator#

U mnie problem też występuje i jest to irytujące. Kupujący piszą mi później "o jaka fajna oferta, szkoda że w wyszukiwarce jej nie było widać" i faktycznie niektórych z moich ofert z Allegro Lokalnie nie widać w głównej wyszukiwarce Allegro. Ostatni przykład https://allegrolokalnie.pl/oferta/tajemnice-emmy-poczatki-powroty-niespodzianki-lv5 , która nie jest znajdywana po wpisaniu "Tajemnice Emmy" (Wszystkie kategorie), ale UWAGA! jest znajdywana jeśli w wyszukiwarce wpiszemy pełną nazwę oferty "Tajemnice Emmy: początki, powroty, niespodzianki". Jak zwrócił mi uwagę jeden z kupujących "czasem lepiej szukać ofert Allegro przez wyszukiwarkę Google" .... 😞

oznacz moderatorów

galek_3
#1 Nowicjusz#

Witam. Dziwi mnie, że "Moderatorka" nie wie w czym problem...Jeżeli jesteś zalogowany na koncie firmowym musisz wejść w prawym górnym rogu w konto i zmienić widok na konsumencki i oferty wtedy widać na allegro. Jak masz na biznes nic nie zobaczysz - takie "ulepszenie" allegro. Jak jesteś zalogowany na koncie zwykłym oferty są widoczne na allegro...

oznacz moderatorów