anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ogłoszenia same się odświeżają, mimo że już nie mam przedmiotów

-Amadi-
#7 Wielbiciel#

Potrzebuję pomocy, nie wiem co mam zrobić.
Sprzedałem przez Allegro Lokalnie kilka przedmiotów. Ale przez to że kupujący nie wybrał w systemie sposobu dostawy, system uznał że do transakcji nie doszło, anulował wszystko i automatycznie odświeżył ogłoszenie. A ja już tych rzeczy nie mam. I nie jestem nic w stanie zrobić, żeby to się przestało odświeżać, kolejni ludzie to licytują, a ja nie nadążam z tłumaczeniem sytuacji i przepraszaniem. Pisałem do Allegro i, za przeproszeniem, g**** w tej sprawie zrobili. Nie mogę nijak zedytować aukcji, mogę zakończyć je przed czasem, ale one i tak znowu się automatycznie reaktywują. I tak w kółko.

To był mój pierwszy kontakt z Allegro Lokalnie i wygląda na to że na długo pozostanie ostatnim.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

Musisz pilnować terminu wznowienia ogłoszenia i zakończyć je natychmiast po wznowieniu, przed pojawieniem się kolejnych ofert kupna, wtedy po raz kolejny się nie wznowi. Ogłoszenia wznawiają się po pięciu dniach od zakończenia. Składaj reklamację do Allegro - nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że ogłoszenia się będą wznawiać, dzieje się to wbrew Twojej woli. Nie płać naliczanych "prowizji", odwołuj się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d

oznacz moderatorów