anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za odnowienie ogłoszenia

wiesio4
#7 Wielbiciel#

Dziś dostałem informację o konieczności uregulowania rachunku.

Okazało się, że moje ogłoszenie o sprzedaży samochodu było dwukrotnie odnowione, o czym Allegro nie było łaskawe powiadomić. W efekcie obciążono mnie kwotą 50 zł, której po prostu nie miałem w planach. 

Pewnie przy wystawianiu ogłoszeniu była zgoda na odnawianie, ale wypadałoby powiadomić użytkownika o odnowieniu ogłoszenia. Wtedy po pierwszym odnowieniu pewnie już bym zrezygnował.

To mega nie fair zachowanie ze strony Allegro.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@wiesio4 To ty musisz kontrolować, skoro dajesz zgodę na odnawianie oferty. Skąd Allegro ma wiedzieć że już nie chcesz wystawiać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@wiesio4  sam przyznałeś że miałeś odnowienie więc było pilnować, allegro nie wie kiedy masz zamiar zakończyć ogłoszenie lub że sprzedałeś auto 😞  Będzie nauczka na przyszłość 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 😁

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@wiesio4  Tak, są takie powiadomienia o nadchodzących opłatach ale nie wyskakują na cały ekran po zalogowaniu. Nie przysyłają też na maila. Po prostu skoro raz dajesz zgodę to będą ciągnąc z Ciebie ile się da.

Napisz do allegro być może to pierwszy Twój raz i umorzą.

oznacz moderatorów

wiesio4
#7 Wielbiciel#

No właśnie chętnie bym napisał, ale nie wiem gdzie ... Dlatego napisałem tutaj.

A do innych komentujących - nie oczekiwałem, by Allegro wróżyło z kuli kiedy będę chciał zakończyć ogłoszenie. Oczekiwałbym tylko skutecznego powiadomienia, gdy ściągana jest ze mnie kasa (nawet jeśli wyraziłem na to zgodę).

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@wiesio4  Zapomnij o takich wygodach na allegro.

Potrafią przysłać e-maila informującego że masz 2 tygodnie na zapłatę i zatytułować "Już czas". Bardzo liczą na Twoja wpłatę a opłaty to jedyna rzecz która nigdy się tu nie psuje.

 

 

oznacz moderatorów

wiesio4
#7 Wielbiciel#

No właśnie potrafią przysłać jakieś bzdury, że oferta, którą obserwowałem rok temu staniała albo jest dostępna z monetami, a coś co istotne najlepiej przemilczeć, bo się nie opłaca. Dramat.

oznacz moderatorów