anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za wysyłke dla osób prywatnych

Client:41912374
#1 Nowicjusz#

Jestem nowy na allegro. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda opłacanie przesyłki np gdy wystawie bluzkę na sprzedaż to czy wysyłkę opłaca kupujący czy ja? Czy gdy wykupie allegro smart nie będę musiał opłacać wysyłanych przeze mnie paczek? 

Dziękuję za wszystkie pomocne odpowiedzi.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

duuuużo by pisać , poczytaj najpierw to -https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:41912374 Koszt wysyłki wpłaca Tobie kupujący, a Ty ją opłacasz u przewoźnika wysyłając towar do niego. Wykupienie Smart nic Ci nie da. Smart służy kupującym do zakupów i darmowych dostaw, nie sprzedającym do sprzedaży i darmowych wysyłek.

Aby umożliwić kupującym korzystanie ze Smart, nie musisz Smart kupować, musisz spełnić warunki opisane tu; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:41912374 Sporo opłat jest więc czytaj, masz link podany @mdrogeria 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:41912374 wszystkie artykuły na temat sprzedaży na Allegro Lokalnie znajdziesz tutaj. Jeżeli chodzi o Smart! to ta metoda dostawy jest dostępna tylko w ofertach na Allegro, tak jak np. płatności ratalne czy Allegro Pay.
Koszt dostawy pokrywa Kupujący, aby ułatwić Ci realizację zamówień, wspólnie z firmą InPost udostępniliśmy nową opcję wysyłki na Allegro Lokalnie – Allegro Paczkomaty InPost. Wszystkie przesyłki nadasz wygodnie na swoim koncie na Allegro Lokalnie. Tutaj szczegółowa instrukacja jak to zrobić.
Jeżeli chodzi o opłaty na Allegro Lokalnie to wystawienie jest darmowe (chyba, że to pojazd, wtedy zależy od pakietu), a opłata za obsługę transakcji wynosi 4,9% w dziale elektronika i 7,9% w pozostałych działach, pobieramy ją dopiero gdy kupujący zrealizuje płatność online lub wypełni formularz dostawy (w przypadku płatności za pobraniem lub przy odbiorze osobistym).
Gdybyś miał więcej pytań, chętnie pomogę!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów