anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność nieudana

Kondzio1203
#7 Wielbiciel#

Witam.Mam taki problem,że wystawiłem procesor na sprzedaż.Jest napisane płatność nieudana.Skontaktowałem się z kupującym i napisał on,że opłacił on zamówienie tradycyjnym przelew.Wie ktoś co jest grane?Kiedy ewentualnie pieniądze zostaną zaksięgowane?Już dwa dni czekam i nic

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kondzio1203, widzę, że płatność nie została poprawnie sfinalizowana. Kupujący powinien ją ponowić - zrobi to w szczegółach zakupu. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kondzio1203 Kupujący powinien mieć w zakładce "Moje zakupy" odpowiedni komunikat i powinien mieć pobrane środki z konta, a widać ze nie zna się na tym. Napisz mu, niech sprawdzi.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 To ty się na tym nie znasz.

Anulowana lub Nieudana
Kliknij przycisk [Ponów płatność] i wybierz ponownie opcję dostawy oraz metodę płatności.

Jeśli sprzedający zwrócił Ci wpłatę, nie ma możliwości ponownej zapłaty przez Allegro Finanse z poziomu zakładki Moje zakupy.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/status-platnosci/moja-platnosc-nie-zostala-zakonczona-jak-za...

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@Kondzio1203 

Teoretycznie przelew tradycyjny powinien wpłynąć na twoje konto bankowe następnego dnia, ale może się to wydłużyć do 3 dni. 

Podawałeś dane do przelewu albo są podane w informacji o sprzedającym na Allegro? Jeżeli nie podałeś tych danych, to prawdopodobnie jest to próba oszustwa.

oznacz moderatorów