anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatności na allegro

magda221278
#8 Zapaleniec#

Witam, chcąc wyróżnić na Lokalne Allegro ogłoszenie  była promocja za 1 zł za dzień , więc wystawiłam. Po m-cu dostałam na emaila kosmiczny  rachunek za zapłacenie konta allegro. Spojrzałam na historię Allegro,żeby zobaczyc za co mi potracili,okazało sie,że raz potracili za dzień wystawionego ogłoszenia 1 zł, tego samego dnia też potracili mi 4.90 zł i tak przez wiele dni. Nie dostałam żadnej informacji ,że będzie potracane 4.90 zl dziennie za wystawienie ogłoszenia auta. Na pewno bym zrezygnowała z takich opłat. Co mam zrobić,aby anulować tak duży rachunek? Czuję się oszukana. Tak samo nie mogę znaleźć na koncie allegro,żeby napisać jakaś reklamacje.Nie ma nic. Może tu uda mi się dowiedziec, co w tej kwestii mogę zrobic?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@magda221278 Co innego wyróżnienie a co innego opłata za wystawienie auta. Nic nie ma za darmo, dokładnie czytaj wszelkie regulaminy, zanim cokolwiek na Allegro wystawisz. Teraz poproś o anulowanie opłat. Napisz, że nie wiedziałaś o tak wysokich opłatach, że nie było dostatecznej i wyraźnej informacji. Pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

magda221278
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc:)

Pierwszy raz ogłoszenie takie wystawiałam, ale następnym razem będę wiedziała na co zwracać uwagę bardziej.

oznacz moderatorów

magda221278
#8 Zapaleniec#

Musze się pochwalić, że anulowali mi wysoki rachunek.Zwrocili uwagę fakt na to, że ja pierwszy raz wystawiłam ogloszenie i byłam nie świadoma, że ogłoszenie będzie wznawiane i automatycznie będą naliczane opłaty.

Dzięki jeszcze raz za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie:)

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@magda221278 ale to jest w cenniku i regulaminie, który zatwierdzasz wystawiając 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów