anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka z Allegro lokalnie wysłana kurierem zamiast paczkomatem. komunikat "oczekuje na nadanie"

MAMY ROZWIĄZANIE!
rafal_adam
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Sprzedałem

https://allegrolokalnie.pl/oferta/metabo-hww-600025-inox-hydrofor-1300w-pompa

Klient wybrał wysyłkę do paczkomatu, jednak paczka była za duża, więc wysłałem kurierem (Klient to zaakceptował) (zamówiony, wysłany kurierem INPOST poza allegro (bez klikania domyślnego utwórz etykietę i nadaj paczkę, bo to była etykieta do paczkomatu )).

Wg informacji na stronie przewoźnika, paczka wczoraj została odebrana, jednak na Allegro cały czas widnieje status "oczekuje na nadanie".

Proszę o informację, jak zmienić ten status, gdzie ewentualnie dodać numer przesyłki i ile czasu (w związku z tym statusem w systemie) czekam na przelew środków, które zapłacił Klient.

Co się dzieje jeśli status się nie  zmieni?

Z góry dziękuję za informację.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@rafal_adam Na Allegro Lokalnie nie ma możliwości zmiany statusu przesyłki. Wystarczy, że podasz numer przesyłki kupującemu w Centrum Wiadomości. Będzie to dla nas dowód możliwości śledzenia paczki. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
rafal_adam
#8 Zapaleniec#

Numer przesyłki przesłałem Klientowi. Paczka została odebrana  03 04, proszę o informację, kiedy pieniądze za sprzedaż znajdą się na moim koncie. (kupujący zapłacił za przedmiot 02 04)

 

oznacz moderatorów