anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Phishing na Allegro Lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
komper13
#7 Wielbiciel#

Cześć!

Podczas odwiedzin w dniu dzisiejszym na Allegro Lokalnie zatrzymał mnie program antywirusowy (Avast) informując o wykrytym Phishingu, przez co nie jestem w stanie nawet wejść na allegrolokalnie.pl. Sytuacja powstała dziś wieczorem, wcześniej normalnie się logowałem na lokalnie. Strona jest blokowana zarówno na komputerze, jak i na telefonie.

Nadmienię, iż według Avast nie mam wirusów czy też zagrożeń wykrytych podczas skanowania komputera.

Ktoś spotkał już się z taką sytuacją czy to może zbyt wyczulony Avast? Aplikacji na telefonie nie blokuje...

oznacz moderatorów
50 ODPOWIEDZI 50
br.
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg   No to własciciele są powiadomieni ... 😡

A u mnie działa, nie ma problemu, właśnie sprawdziłem

oznacz moderatorów
kalmar1967
#9 Pomysłodawca#

wyczyszczona całą historia od stworzenia świata. Przeskanowany komputer. Reset też był...  i duda!

zauważ, że to na większej ilości komputerów - bo tematy zaczynają się powtarzać, jest już kilka, reagują tak różne antywirusy, AVG, Avast.

Więc albo rzeczywiście ktoś się włamał do serwerów allegro lokalnie, albo mają awarię, do której nie chcą się przyznać...

oznacz moderatorów
KLINIA-1984
#10 Popularyzator#

Nie klikam na podejrzane linki oraz nie wchodzę na „zainfekowane” strony i też tak jak u większości mój antywirus blokuje stronę AL

oznacz moderatorów
35579922
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wejść w allegro lokalnie, blokuje antywirus ,twierdzi, że strona zawirusowana URL:scam

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@35579922 Cześć. Co to za antywirus? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
adamrogalinski
#1 Nowicjusz#

Dziś cały czas jest taki komunikat. Strona zawiera wirus SCAM. I nie jest t o strona podszywająca się tylko wchodząc z własnego konta na produkty wystawione na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
35579922
#7 Wielbiciel#

A miałeś maila a zapytaniem o przedmiot przez allegro ?

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Jesteś pewien, że wchodzisz na Allegro Lokalnie a nie w jakąś podejrzaną stronę z linku w mailu? Nie klikaj w żadne podejrzane linki!

oznacz moderatorów
adamrogalinski
#1 Nowicjusz#

Nie z linku a z własnego konta. Niestety.

oznacz moderatorów
kalmar1967
#9 Pomysłodawca#

nie działa także przy wchodzeniu przez allegro. w momencie kliknięcia w stronę allegro lokalnie wyświetla się teraz już nie scam ale phishing!!!

antywirus avast 

przeglądarka Edge i Opera

oznacz moderatorów
macbirdie
#2 Obserwator#

Avast nieprawidłowo rozpoznaje jedną operację sieciową wykonywaną na stronie Lokalnie jako zachowanie wirusa. Niedawno był podobny problem

oznacz moderatorów