anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwsza wysyłka z InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:88421138
#8 Zapaleniec#

Pierwszy raz sprzedaję na Allegro Lokalnie. Sprzedałam pierwszą transakcję, jednak nie mogę nigdzie znaleźć pełni informacji jak działają wysyłki InPost paczkomat. Sprzedaż jest opłacona, mam wygenerowaną i wydrukowaną etykietę. Nie rozumiem jednak skoro mam wygenerowaną etykietę czemu na moje konto Allegro wpłynęła również opłata za wysyłkę. Etykieta sugeruje, że wysyłka została już opłacona, a może czegoś nie rozumiem i muszę ją gdzieś opłacić? 🤔🤔🤷🏻‍:płeć_żeńska:

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@Client:88421138 teraz idziesz do paczkomatu i nadajesz 🙂 po zeskanowaniu allegro doliczy czy za wysyłkę do Twojego rachunku 🙂 czyli od klienta masz kasę i ją przekazujesz allegro i wychodzisz na zero 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Client:88421138
#8 Zapaleniec#

Rozumiem dziękuję za pomoc 😃

oznacz moderatorów
Client:88421138
#8 Zapaleniec#

Dopytam jeszcze o jedną istotną kwestię. Moje konto Allegro jest sparowane z aplikacją InPost, jednak niestety nie mogę śledzić w tej aplikacji rzeczy sprzedanych przez Allegro Lokalnie, czy jest coś co mogę zrobić by zmienić ten stan rzeczy? 🤔🤔

oznacz moderatorów
Client:88421138
#8 Zapaleniec#

Dodatkowo jeszcze dopytam także czy ktoś inny ma ten problem że wysłał paczkę ale na Allegro Lokalnie pokazuje oczekuje na nadanie? 🤔🤔🤔 Będę wdzięczna za odpowiedź na obydwa pytania. 👍😎

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88421138 już wyjaśniam przesyłka, którą nadałaś czeka w paczkomacie, jej status zmieni się, gdy kurier ją wyciągnie i zeskanuje. Możesz ją śledzić na tej stronie, ale nie bezpośrednio w aplikacji, bo Allegro Lokalnie nie jest sparowane z aplikacją InPost 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:88421138
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź 😁🌈😀

oznacz moderatorów
dawid-7880
#1 Nowicjusz#

A co jeśli wysłałam przez stronę In Post a nie Allegro? Kupujący otrzymał przesyłkę, czy to już koniec transakcji? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nic, otrzymał towar i oby był zadowolony.

oznacz moderatorów